Kaynanam beni küçük düşürmeye çalışıyor. Çok sinirlerim bozuldu, siz olsanız ne yapardınız?

porselenbebek
Bugün kayınvalidem nişanlımın dükkanına geldi. zaten buraya ilk üye oldugumda anlatmıştım beni istemedigini iftiralar falan ve çok sinsi yüze gülüp arkadan yapanlardan neyse bugün nişanlımın pc dükkanında karşılaştık her zaman ki gibi üstüme oynadı.ay şurda leke var sileyim ay oglum şurasını sil falan diye diye ne oldugunu anlamadan nişanlımla birlikte duvarları silerken buldum kendimi nişanlımın arkadaşıda vardı.o oyun oynuyodu pc de kaynanam emirler yağdırıp durdu ben fazla bişey yapmamaya dikkat ettim onun kuklası değilim ben işim olmadıgı zaman dükkana gidip hadi temizlik yapalım aşkım diyorum ve yapıyorum zaten ama onun niyeti farklı hep ben çok temizim falan diyo zaten ama herzaman burdan vurmuyo bu sefer ki planı temizlik üstüneydi. hep laf sokuyo zaten ama eltime hiç böyle yapmıyo eltim çok temiz biri degil ve bende temizlige dikkat eden biriyim ama kimseye emir vermem kendim yaparım hatta biz kaynanamdan daha temiziz.

biz 2 gün arayla temizlik yapıyoruz ama o 1 ay arayla yapıyo dedim ya niyeti farklı nişnlım zaten onun kuklası vazgeçmek istiyorum ama olmuyo ne onunla ne onsuz şu an çok sinir oldum kaynanam her beni gördügünde küçük düşürmeye çalışıyo kendi akrarbaları bile bunun farkında ama farkında olmayanlarda var tabi ve yorumlarınıza çok ihtiyacım var siz olsanız napardınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Ve herzaman konusu temizlik degil.çok görüşüyomuşuz aynı topraktan degilmişiz. adetlerimiz uymuyomuş ama eltimlede adetleri uymuyo ama eltim onun gibi bilmiş o yüzden onu seviyo bu benim gibi diyo ve seviyo.
Güncellemeler
+1 yıl
bu arada nişanlımla çok görüşüyomuşuz. onu söylüyo yukarda onu belirtmek istedim ama yanlış yazmışım.
Kaynanam beni küçük düşürmeye çalışıyor. Çok sinirlerim bozuldu, siz olsanız ne yapardınız?