Erkek kadınına doyduğu için bıkar, kadın ise erkeğine doyamadığı için sıkılır mı?

Bir erkek kadınından bıktığı için onu terk eder;Bir kadın ise erkeğinden sıkıldığı için..arada çok önemli bir fark var.''Bir erkek doyduğu için kadınından bıkar.Bir kadın ise doyamadığı için erkeğinden sıkılır''...Peki ya sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• bunların ikisi zaten bir arada olur.. tek başına olmaz bıkarsan sıkılırsın.. sıkılıırsanda bıkarsın.. bence kadın erkek fark etmiyor.. birini alana biri bedava...

• Sevgi bittiyse bunlar bahaneleridir bence yok bıktım yok sıkıldım.

• Bence aşk denen birşey söz konusuysa bu çok fazla yanyana durmaktan birbirini kıracak şeyler söyleyerek inciterek ortaya çıkar ama ayrıldıklarında yine birbirleri olmadan yapamadıklarında anlarlar o kişinin hayatında ne kadar önemli bir yer kapladığını ama aşk yoksa bu cümle aynen söylenildiği gibi acımasızca bir gerçek olabilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• erkek kadından bıkmaz bence kadın kendinden bıktırırsa erkek terk eder benim kitap böyle yazar...

• mutlaka bişey vardır emin ol buna sebebsiz hiçbişey olmaz..!

• niye ben bişi yapmadam biraktı benı gitti :(:(:(:(

• hiçbir aşkıma doyamadım, hep yarım kaldı, of ulan offf..."erkek doyduğu içi kadındar bıkar" lafına kesinlikle katılmıyorum.

• Onlar sana doyamamıştır o zaman Nostra.. :)

• Kadın,Erkek ve Aşk Bazı konularda bu cümlen gerçekten çok anlam kazanıyor...Aşk bittiyse eğer bu cümlen doğruluk kazanır...Saygılar Yılmaz ERDOĞAN

Yükleniyor...