Morali bozuk sevgilinin morali nasıl düzelir?

Gizli Üye
bazı ailevi sebeplerden dolayı morali çok çok kötü olan sevgilimle yarın buluşcağız ona nasıl bir sürpriz yapsam canı gerçekten çok sıkkın onu mutlu edicek birşeyler yapmak istiyorum ne yapsam da şaşırsa mutlu olsa önerilerinizi bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar teşekkür ederim de ben şunu sormak istedim yarın buluşcağız ya değişik bi ortama götürüyüm onu mesela ne biliyim hiç kız kulesine gitmedi oda bende kız kulesine mi götürüyüm değişik olsun yada sürpriz bişey yapıyım bianda olsa gözlerinin içi parlasın mutlu olsun istiyorum. yoksa derdini dinleme ve paylaşma konusunda zaten hep dinliyorum aslada şikayetçi değilim.
Güncellemeler
+1 yıl
fincan aldım ona ve kendime çok şeker iki fincan üzerinde çet yapan iki sevgili var bizde netten tanışmıştık. onları hediye ediceğim bu arada bugün buluşamadık bide bay evet cd si aldım ben sinemada izlemiştim çok komikti birlikte onu izliyceğiz.
Morali bozuk sevgilinin morali nasıl düzelir?