Morali bozuk sevgilinin morali nasıl düzelir?

bazı ailevi sebeplerden dolayı morali çok çok kötü olan sevgilimle yarın buluşcağız ona nasıl bir sürpriz yapsam canı gerçekten çok sıkkın onu mutlu edicek birşeyler yapmak istiyorum ne yapsam da şaşırsa mutlu olsa önerilerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar teşekkür ederim de ben şunu sormak istedim yarın buluşcağız ya değişik bi ortama götürüyüm onu mesela ne biliyim hiç kız kulesine gitmedi oda bende kız kulesine mi götürüyüm değişik olsun yada sürpriz bişey yapıyım bianda olsa gözlerinin içi parlasın mutlu olsun istiyorum. yoksa derdini dinleme ve paylaşma konusunda zaten hep dinliyorum aslada şikayetçi değilim.
fincan aldım ona ve kendime çok şeker iki fincan üzerinde çet yapan iki sevgili var bizde netten tanışmıştık. onları hediye ediceğim bu arada bugün buluşamadık bide bay evet cd si aldım ben sinemada izlemiştim çok komikti birlikte onu izliyceğiz.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

  • Sevgilinin odağını değiştirmelisin. O konu hakkında konuşacak bir şey kaldıysa; biraz ondan konuş, yanında olduğunu hissettir. Sonrasında bambaşka güzel şeyler yap ona. Asla o konuları açma. Pozitif ol, olumlu kelimeler kullan. Ona de ki "sevgilim, mutlu olmak bir seçimdir. Biz mutluluğu seçelim"

    0|0