Kararsızlık Problemi,Sizce ne yapmalı?

Kız arkadasımla ayrı ulkelerde yasıyoruz. (yabancı) Türkiye'ye yazın tatil için geliyorlar o da kısa süreli.. ben de o ülkeye gittim ailesi ve birkaç akrabası ile tanışmış oldum. üniversiteyi bitirdi, yüksek lisans için Türkiye'ye gelecekti yalnız bitirdiği bölümden başka bir bölümü okumak istediği için olmadı, 1 sene bekledi şimdi kendi ülkesinde yüksek lisans yapıyor.. şimdi gelelim konuya: 3 seneye yakın bir süredir beraberiz ama bu 3 senelik zaman diliminde toplasan yanyana 1,5 ay durmuşuzdur. Hep internet, tel,sms, mail...

Ben bu durumdan sıkıldım haklı olarak.

Şu an onun gelme, benimde oraya gitme durumum yok gitsemde zaten en fazla 1 hafta durabilirim.

Ne kadar daha bekleyeceğim belli değil, kendimi otobüs durağında vapur bekliyor gibi hissediyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne onun yapabileceği bir durum var , nede senın yapabileceğin bir durum var. sabretmeniz gerekiyor , bu nedenden 3 senelik bir ilişki bitirilmez.

Erkekler Ne Diyor 1

• İcine bak orada bir yerde ona rastlarsan onu gogus kafesinde sokup atman gerekicek.

Kiyabiliyorsan yap.

Ama hala orada kalmasini istiyorsan devam et.

Yanyana o kadar anlamsiz ciftler varki buna dayanmak zor olmali ama sabretmelisin.

Yükleniyor...