Kararsızlık Problemi,Sizce ne yapmalı?

Kız arkadasımla ayrı ulkelerde yasıyoruz. (yabancı) Türkiye'ye yazın tatil için geliyorlar o da kısa süreli.. ben de o ülkeye gittim ailesi ve birkaç akrabası ile tanışmış oldum. üniversiteyi bitirdi, yüksek lisans için Türkiye'ye gelecekti yalnız bitirdiği bölümden başka bir bölümü okumak istediği için olmadı, 1 sene bekledi şimdi kendi ülkesinde yüksek lisans yapıyor.. şimdi gelelim konuya: 3 seneye yakın bir süredir beraberiz ama bu 3 senelik zaman diliminde toplasan yanyana 1,5 ay durmuşuzdur. Hep internet, tel,sms, mail...Ben bu durumdan sıkıldım haklı olarak.Şu an onun gelme, benimde oraya gitme durumum yok gitsemde zaten en fazla 1 hafta durabilirim.Ne kadar daha bekleyeceğim belli değil, kendimi otobüs durağında vapur bekliyor gibi hissediyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne onun yapabileceği bir durum var , nede senın yapabileceğin bir durum var. sabretmeniz gerekiyor , bu nedenden 3 senelik bir ilişki bitirilmez.

Erkekler Ne Diyor 1

• İcine bak orada bir yerde ona rastlarsan onu gogus kafesinde sokup atman gerekicek.Kiyabiliyorsan yap.Ama hala orada kalmasini istiyorsan devam et.Yanyana o kadar anlamsiz ciftler varki buna dayanmak zor olmali ama sabretmelisin.

Yükleniyor...