'Beni yanlış anladın ve tanıdın' cümlesi kadar iç karartan bir saçmalık olabilir mi?

sebeberi
Sanal alemde 'beni yanlış anladın ve tanıdın' cümlesi kadar iç karartan bir saçmalık olabilir mi?

Otuz yıl komşuluk yaptığın yan dairede oturan seni doğru tanıdı ya, uzun yıllar arkadaşlık edip dertleştiğin dostun seni doğru tanıdı ya, aynı yastığa baş koyduğun insan seni doğru tanıdı ya,

annen baban, evladın ya da akraban seni doğru tanıdı ya.

boşver sanal alemde seni yanlış tanıyanları be birader. o kadar doğru tanıyanlar arasında power düğmesi ile imha edecek birilerinin seni yanlış tanımasına üzülme. : )
'Beni yanlış anladın ve tanıdın' cümlesi kadar iç karartan bir saçmalık olabilir mi?