• Sor
  • Bence

Kadının alnından öpülmesinin anlamı sizce nedir?

Alnından öpenler veya öpülenler ne gibi duygular içinde buldular kendilerini?Bir erkeğin, kadını alnından öpmesinin anlamı sizce nedir?

Anket Sorusu

• A seç Dudaktan yapışacak kadar samimi olamadık
  • B seç Nikah sonrası tribi
  • C seç `Sen benim namusumsun` demesidir
  • D seç Başımın tacısın
  • E seç İyi niyetinin göstergesi
Güncellemeler:
Ben hiç öpmedim ama öpmeyi düşündüğüm biri var.
Öpüldüm annem ve babam tarafından...başarı elde ettiğim için.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tek bir anlamı yok . Sen benim namusumsun sonucu da çıkabilir sen benim bacımsın sonucu da çıkabilir. Bir baba kızını alnından öpüyorsa onu sahiplendiği anlamı da çıkabilir. Birisini yanağından öpmek kişiye çok arkadaşça geliyor olabilir , dudağından öpmek ise cinselliği çağrıştırıyordur. Alnından öpmek ise bazen orta yoldur. Şimdi ki kızlar sağ olsun ağızları gözleri makyajla sıvandığı için kızı alnından öpmek gerçekçilik anlamı da taşıyabilir. Bazen kızı alnından öpmek başlangıçtır bazende sonun başlangıcıdır . Kimse bu hareket sadece şu anlamı ifade eder diyemez.

Kızlar Ne Diyor 21

• Helalimsin demek

• Şefkat bu başka anlamı yok.

• sen benim namussumsuunnnnn:)))

• ben mi :D

• Öncekileri Göster
    • :) canım benim

• sıkma canını:))

• şefkattir bu..

• hem de nasıl :)

• Sen hayatımın kadınısın demektir :)) Ama olmayadabilir...

• sen benimsin helalimsin anlamina geliyor

• Namusumsun diye düşünüyorlardır sanırım .

• sen ne düşünüyorsun :D

• Sen benim namusumsun` demesidir

• güzel bişe ya, nerde o günler

• Benimki nerem rasgelirse orayi opuyor fazla anlam yuklemem, ama cok deger verdigini soylemek istiyor ozelikle egilip operse anlindan

• namusum helalimsim diye düsünüyorlar

• sen benim helalimsin..

• Ohaa cevaplara gel.Babam da beni alnımdam öpüyor.Cinsellikten başka bir durum bence.Değer verildiğinin göstergesi olabilir.

• bence de.

• çoq tuhaf oluyorum böle dilim tutuluyo sanki böle olunca..

• değer veriyor diye düşünürüm.dudaktan öpmek daha bir romantik bazende erotik duygular barındırıyor,yanak şirin bulmakla ilgili bişey galiba.hoşuma giderdi daha da bağlanırdım sevdiceğim öpse

• dudaktan mı romantik alından mı ? :))

• ikiside.alından öpmek öpenin fikrine göre değilmidir öpülenden çok öpenin niyeti önemli.benim için değer verdiğini gösterir belki o sahiplenme belirtisi olarak öpmüştür

• Cok büyük bir anlam yüklemezdim. Malum rol yapan bir cok oyuncu var.

• he ya :)

• :-))

• bence bu super cunki cok deyer verdyi basimin tacsin namusumsun

• Bir erkeğin alnından öpmesi, eğer sevgilinse muhteşem birşey, sen benim namusumsun demektir bu, çünkü damatlar gelinlerini alınlarından öperler, alnımdan öpülmediğim için duygusunu tam bilemem ama düşüncesi mükemmel :) nikah masamda öptüreceğim :)

• :)

• güzel düşünceler..:)

• masum bir sevgi içtense eğer

• şevkattir, onu sahiplenmektir :)

• öyle mi dersin :))

• Benim icin sacimi ve elimi opmesi ile ayni sey.Daha masumca,bebek gibi hissetiriyor.

• bebek gibi hissettirmek..

ilgi alanım :)))

Erkekler Ne Diyor 32

• Alından öperim. Güzeldir. Farklı bir samimiyet noktası bana göre. Toplum içinde de şapur şupur şeyleri sevmediğim için, ısınma turu da diyebiliriz. :)

• adamımsın pollux =) ayyynen öyle :)

• Öncekileri Göster
    • harbi mi :D
      ilk kez atalarımdan böyle bi söz duyuyorum :D

• Atalarımızın arasına birkaç İspanyol'un karışması da muhtemel tabi :)

• D ;)

• :)

• bu soru ks nin en klışe sorularından biri vaktin varken kaç derim yoksa az sonra hemcinslerin tarafından darbe alabilirsin

• `Sen benim namusumsun` demesidirHelalim namusum meselesi

• sonra

• bence güzel bir hareket saflığı ve sevgiyi ona verdiğin değeri temsil eder bence

• benim oldugunu his ediyor. onun benim oldugunu his ediyorum.

• Alından öpmeyi genelde büyüklerimiz yapar şevkat ve muhabbetle sevdikleri çocuklarını yada herhangi bir çocuğuSevgili alından öpülürmü bir erkeğin kadınına verdiği en güzel aşk ve sevgi öpücüğüdür sanırım.

• haklısın dostum :=)
      peki sen ?

• evet kafamdaki şeytanları attığım zamanlar belkide en masum ve en içten öpücüklerden biridir sevgilime verdiğim :)) damdan düşer gibide olmaz diyem ama :))

• sen benim evleniceğim kadınsın demek olabilir yani o gözle görüyor olabilir ama genede hemen havaya girme adam soğan sarmısak falan yediyse ağzım şimdi dudaktan öpüşmek olmaz demiş olabilirde yani:)

• kimisi boş öper kimisi dolu öperöpüşten öpüşe değişir

• sevgidir,şefkattir,sen benimsin başkasına vermem demektir,başımın tacısın senin her zaman yanında olicam her an koruyup kollicam,artık yanlız değilsin ...demektir :)

• ne kadar çok anlamı varmış be dedirtti :))

• HELALİMSİN demek benim yyaptıgım gib ;)

• Bir erkegin kadını alnından öpmesi helali oldugunu kanıtlar . Bir babnın kızının alnından öpmesi . sonsuza kadar yanındayım anlamını taşır .ve bunun gibi daha çok var. Sen erkegin kadını alnından dedigin için . o onun helali oldugunu düşündügü için öper. Bazen se kötü niyetliler karşı tarafı kandırmak için bile kullanabilir .

• D şıkkı olabilir başımın üstünde yerin var gibi

• herşeyim olan herşeyimsin demek ;)

• Sen cansın birtanesin anlamıda çıkar

• Sen benim namusumsun anlamına gelen bir öpücüktür bu.Kişiye sana çok değer veriyorum anlamını içerir.Ancak bunu sen öyle san diye de yapmış olabilir.Yani bak sana değer verdiğimi san anlamında.

• helalimsin demek herhalde :)

• belki de sadece hoşuna gittiği için, ya da ikisi de dik durduğunda erkeğin dudağı kızın alnına denk geldiği için :>

• benim için değerlisin demek ama çokta önemse döenem herşeyin korsanın çıktığı sahte bir dönem ...

• benim bildiğim,insanların alnında kaderi yazarmış.evlenirken yapılır bu adet daha çok.gerçi şimdi avrupalılar gibi dudakdan öpüşülüyor ama.ve anlamı da ; "Sen benim kaderimsindir" bana göre :)

• sen benimsin demek ömür boyu benim ol demek

• Helalimsin demek yersen

• Düsünüyordum kız arkadasimi alnından öpmeyi; ona ne kadar deger verdigimi anlamasi, bende ayrı bir yeri oldugunu hissetmesi icin, olmamasi gerekiyormus ki gerceklesmeden ayrıldık :) Alından öpmek bence kesinlikle şehvet içermeden masumiyet duygularıyla namusunsun, basımın tacisinın ifade edilme seklidir...

• Ona duyular sevginin en güzel göstergesidir benim için. Seçeneklerden herhangi birini kendime yakın bulmadım. Ben sevdiğimi, ona duyduğum saf sevgimin göstergesi olarak öperim.

• canım demenin en candan yolu

• teşekkürler doctorhouse

• Ben severim kadınlara jest yapmayı ve onları kutsalım görmeyi. Karımın alnından öperim ileride..

• Sahiplenme duygusu ve sen benim namusumsun anamı taşır..

• c-d ikisi birden...

• E diyorum iyilikden iyi niyeten

• Daha Fazla
Yükleniyor...