Eşimi aldattım ama çok pişmanım. Bu suçluluk duygusunu nasıl yenerim?

bu suçluluk duygusunu nasıl yenicem bilmiyorum tek gecelik değil uzun bir ilişki yaşadım yani sevgili gibiydik daha bir senedir evliyiz gerçekten çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
çoğunuzun benim canımı daha da acıtmak için hakaret ettiğinizi biliyorum benim eşim çocuk sahibi olamıyor zaten istesemde çocuğum olamaz bunu öğrendiğinde çok uzaklaştı benden çok kötü davrandı beni sevmediğine inanadırdı o zamanlar çok yanlız ve mutsuz hissediyorum ve bir hata yaptım herkes hata yapar ben böyle bir şeyi asla yapmam diyenler bile

En İyi Erkek Görüşü

• sana gerçek duygularımla cevap verirsem çok kötü sözler ağzımdan çıkabilir. ama sonuçta pişman olmuşsun. eşini aldattığın kişiden kurtul gönder gitsin. onunla ilgili ne fotoğraf ne video hiçbir şeyin kalmadığından emin ol. ileride karşına çıkabilecek hiçbir şey kalmasın. eşine sarıl ve ona hiç olmadığı kadar sıkıca sarıl. dua et tövbe et. ve bu düşüncelerden kurtul. sonuçta herkes yanlış yapabilir. bunu ona söyleme sakın ve mutlu olmaya bak. kendini de kontrol et hamile falan olma. telefon numaranı değiştir gerekirse oturduğun evi de değiştirin hatta ilk tayinde çıkın gidin başka yere. sana ait sosyal sitelerden uzak dur. sil onları. kısacası eşine ulaşabileceği hiçbir şey bırakma. ve dua et bağışlanmak için. hepimiz hata yaptık bu kadar büyük olmasa da yaptık. üzülerek bir şey yapamazsın. eşine bu olanları söylersen daha kötü şeyler olabilir. o yüzden sus ve bir daha bunları düşünme. at kafandan gitsin. kimseye anlatma sakın. en yakınına bile. bir şey ne kadar az bilinirse o kadar iyidir.