Sevgilimin benden para istemesini kaldıramıyorum artık, Ne yapacağım bilmiyorum!

Gizli Üye
bir de size sormak istedim kafam çok karışık gerçekten. 4 yıldır birlikte olduğum sevgilim var para konusundan yardımcı oldum çoğu kez ama benden istemesini kaldıramıyorum artık. tamam biz ciddi düşünüyoruz ama her paraya ihtiyaç duyduğunda açık açık söylüyor. bazen 20 milyon 10 milyon derken gidiyor. 1 aydan beri çalışmaya başladı insan ona göre harcamasını yapar değil mi? benim hiç para isteme huyum yoktur, açlıktan ölsem de kimseye diyemem para ver diye, onun için çok tuhafima gidiyor. beni çok seviyor, ben de onu seviyorum bilmiyorum kafam cok karışık...

işe gidiyor yol parası veriyorum ben de diyorum paranı öyle böyle harcama of diye bende sana of diyeceğim artık dedim.
Güncellemeler
+1 yıl
bende ondan istiyim diyorrum bakim ne tepki vericek ama nasıl diyicem offff
Sevgilimin benden para istemesini kaldıramıyorum artık, Ne yapacağım bilmiyorum!