22 Yaşında Türk Erkeği Ve 29 Yaşında Kazak Türkü kadını Bu aşk evlilik olur mu?

Gizli Üye
İstanbul da bir arkadaş vesilesi ile tanıştık. Kadın evlenip boşanmış kocası ve ailesi ona işkence yapmış. 4 yıl önce boşanmış şu anda 5 yaşında bir kızı var. Türkiye de yaşamak istiyor elbette evlenerek ailesinin yanında kalıyor şu anda 4 ay kadar İstanbul da beraber zaman geçirdik tanıştık birbirimizle hayat anlayışımız, hayata aynı pencereden bakışımız karakter ve ahlak anlayışımız her şeyimiz o kadar uyumluki, Çok saf temiz bazen ikimizde gel git yaşadık böyle bir aşk gerçek olur mu diye... huzur verir mi diye... Bu toplum o kadar şeyler kabullendi ki bir bizim evliliğimizi mi kabullenmeyecek, Yaş farkını hiç sorun etmiyorum olgun ne istediğini bilen aynı zamanda çok güzel 23 yaşında anca gösteriyor. Çocuk babası olarak beni bilecek böyle bir şeye ne diyorsunuz? 7 aydan beri görüşüyoruz bu aşk gerçek olur mu? Ailem istemiyor onun ailesi de sen bilirsin diyor.

Lütfen yapıcı olalım kırıcı konuşmayalım ahlaksızlık yapmak değil amacımız doğru şekilde mutlu huzurlu olmak?
22 Yaşında Türk Erkeği Ve 29 Yaşında Kazak Türkü kadını Bu aşk evlilik olur mu?