Evliliğe hazır mıyım, değil miyim? Geçer mi korkularım?

sevdiğim kişiyle ileriye dönük planlar yapmaya başladık.iş ciddiye binince evliliğe hazırmıyım değilmiyim anlamadım büyük sorumluluk istiyor korktum galiba:( bu korkum geçer mi?

Güncellemeler:
eksi verdiğim arkadaşlar..Ben sitede yeniyim bilmeden yaptım çok özür dilerim ya...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hazır değilsen zaman tanı kendine hazır olmadığında evlenirsen eğer evliliğinde huzurusuzluk yaşarsın ilk zamanlarda.

Erkekler Ne Diyor 3

• işi biraz yavaştan al gerçek zaman gelince korkuların da geçecektirr

• inşallah geçer...

• Nicke bakınca birşeyler aklıma geliyor. Hepimizde o korkular var.. Başka birini hayatına katmak.Korksak da yanımızda sevdiğimiz var.. Yeni bir hayat. Yeni umutlar..

• büyüyünce geçer... ne acelen var güzel kızım? yaşasana gençliğini doyasıya... bu yaşında eve hapsedeceksin kendini...

• hayatı yaşamaya çalış. henüz başkasının hayatını yaşaman için çok erken.

• :(bilmıyorum yaa kafm çok karışık:(

Kızlar Ne Diyor 7

• bn de bşe yazacaktım ama - vermessin dmi..

• ne korkuyorsun canım ya ne gerizekalılar evliliklerini yürütüyor

• :)

• hahhaha:)) geri zekalı olmak da az düşünmek ve mutlu olma nedenidir :))

• hazır hissetmiyorsan hazır değilsindir..o yüzden beklemelisin..

• Evlilikten korkmayanları esas ben anlamıyorum çok haklsın .

• geçer galiba evlilik uzaktan kolay görünüyo ama çok zor ben 25 yaşnda evlenecem her evlilik kavgalı ya istemiyorum ben evlilik mevlilik boşver biraz bekle hergün kavga belki kocan seni döve bilir yani hiç evlenme derim.

• evet amin.)

• aminnnnnnnn:)

• allah inşallah sizi kavuşturur sonra benle onu:D

• Öncekileri Göster
  • Ya çok mantıklı bir insansın...Ya da gerçekten ruh eşin olmadığını hissediyorsun...

• bak profilimizin altında bir ok var ya.. o aşağıya doğru dönük olana tıklanınca cevabımızı begenmedyn için tıklanır, yukarıya dönük olana ise begendyn cevaplar için tıklarsın teşekkür etmek gibi.

• eksilenmiş derken?ben yeniym anlamadım?:(

• :) sana yorum yapan herkes niye eksilenmiş :)

Her neyse...

Daha fazla ciddiye bindirmeden biraz zamana yaymanı öneririm. kendinden emin olmalısın sende bunun bbilincindesin zaten bu yüzden sıkıntın

• Öncekileri Göster
  • bende de öyle olmustu sözleneceğim zaman :))) ama gecer sanırım..

Yükleniyor...