• Sor
  • Bence

Kardeş mi ya da bir dost tavsiyesi mi ?

Erkek ya da bayan fark etmez bir arkadaşınız size öğütler veriyor, şöyle yapmanı tavsiye ederim , şunu yapsan ıyı olur diyorsa ? ne düşünürsün ? :)

Güncellemeler:
:))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kadınsa seni gerçekden düşündüğü için olabilir. ama unutaki sana yardım ediyomuş gibi görünüp seni bir çukura farkettirmedende itebilir. davranışları sana samimi ve içten geliyo mu? güvenebiliyomusun illaki yüzünde görürsün. eğer erkekse hoşlanıyor olabilir ya da gerçekden seninle dost olmak isteyen samimi biri olabilir. ama her zaman dikkat hiç kimse her zaman göründüğü gibi olmaz.

• evt haklısın

Erkekler Ne Diyor 10

• ne güzel beni düşünüyor derim.

• bin bilsende bir bilene danış derim ,herkes,n fikrine saygı duymaklazım, uygulamak ya da uygulamamaksenin elinde

• tabii orası doğru. Katılıyorum. Zaten bu yorumu benim bilgimin olmadığım bir konu hakkında edilen yardım için yaptım..

• ne kötülük gelirse ilk düşmandan değil değil dosttan gelir

• Boş muhabbet :-D

• Sadece iyiliğini istiyor, ne sıfatla istediğini bilemezsin böyle bir şeyden. Tahmin yürütmek de saçma olur.

• demekki seni sevio ama sevginin çeşidini karıştırma,

• yani ne olduğunu bilemezsin ama kıymet vermeyen insanda bunu yapmaz sanırım

• Öncekileri Göster
    • yalnız dediği şu birde , sevgilim vardı o dönemde, bana diyor iyi düşün taşın ilerde karşına çok fırsat çıkar hemen karar verip evlenme, bu işlerde dikkat etmek lazım diyor

• olsun ama genede bu laftan bişey çıkaramassın ki senin anlaman lazım harektlerinden konuşmasından sen onu bunu bırak sen etkilenmissin bu arkadaştan ama o belli :)

• önçe dinle sonro kendinçe karar ver senin için hangisi ise onu seç. bence de hayta kendinçe yaşa.

• :) yönlendirmek istediğini düşünürüm:))

• Bana akıl vereceğine popona don al derim.

• bir çok arkadaşım vardır bana tavsilerde bulunan ve yardımcı olan bende onların sözünü dinlemeye çalışırım .ablam ile çok dertleşmem .o kendi dünyasında .zaten zıt kardeş olanlar fazla sorunlarını anlatmazlar birbirlerine .

• Ben sevdiklerimi düşünürüm onlar da beni düşünür sağolsunlar.

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...