Evleneceginiz kisinin bas harfi elinizde yaziyor detaya gelin?

Gizli Üye
Arkadaslar benim turkcem iy degil fakat burda bir konu gordum sizinle paylasmak istedim.. banada yardim edermi biri mesela resim cekerek gosteririmi anlamiyorum cunku..
Sol elimizde evleneceğimiz kişinin baş harfi yazıyor gençler şuana kadar 5 evli çifte baktım hepsinde doğru çıktı şimdi nası bakacağınızı söylüyorum sol elimizin baş parmak ile hayat çizgimiz arasında ya da sol elimizin sağ alt köşesinden biraz ortaya doğru olan kısımda bende M harfi var baya büyük sizde ne var
Güncellemeler:
Elinizi bir ışığa doğru tutunca belli oluyor ya da cama doğru tutunca bu arada elinizi gerin geriye doğru çizgiler daha belirgin olsun diye valla bende kocaman M harfi var ve baktığım evli çiftlerin hepsindede karısının kocasının isminin b. harfi yazıyor
Evleneceginiz kisinin bas harfi elinizde yaziyor detaya gelin?