• Sor
  • Bence

Bir de sizin fikrinizi alalım

arkadaşlar küpe takcam daha doğrusu takmayı düşünüyorum.sizce bana yakışır mı ? yakışırsa hangi tip almalıyım..teşekkür ederim(profilde resimler mevcut)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Normalde küpe sevmem ama sana yakisacagini düsünüyorum. link

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence takmamalısın Uymuyorrrr

• anladım

• yanlış anlama ama yüz tipin çok klasik yani senin yüzüne-simana küpe olacağını sanmıyorum. belki saçları kulak hizasından bir iki parmak daha fazla uzatıp öyle küpe kullanabilirsin

• Küpe size çok yakışmayabilir. Saçlarınız klasik kesim, ama küpe erkekte daha marjinal duran birşey olduğu için tarzları uyuşmaz. Ama illaki de takmak istiyorsanız, ufak, gümüş halka küpeleri kullanın. Pırlanta gibi olanlar çok kız işi.

• yüzünün hatları sivri ve sert bir ifaden var bu nedenle çok gitmez gibi geliyor. ama illahi takacm diyorsan çok küçük halkalar varya olabilir ama saçınıda uzatıp arkadan toplamalısın bence o zaman daha uyumlu olabilir. tabi yinede görmek lazım

• teşekkür ederim . uzatmayı düşünüyorumda polislik sınavına gircem saclar gitcek onun için uzatamıyorum :D

• siyahını denesem kötü mü durur

• Kupe takma erkekte hos degil

• eyvallah

• tak garip durmaz sende

• garip durmaz sende derken ::):)

• bazılarında garip durdugu için dedim

• anladım teşekkür ederim

• Herkeste de küpe var.Ben yakıştırmıyorum hadi saçların rasta olur farklı bir yaşam tarzını benimsersin ok ama böyle her önüne gelene yakışmıyor.

• anladım teşekkürler

• Küçük pırlanta gibi olanlar var teklilerinden takabilirsin.

• beyaz olanlar mı

• evet

• teşekkür ederim deneyeceğim

• hoş olur takabilirsin

• yakışır tak bence

• link Böyle tek taş, boncuk tarzında tak. Minik olsun.

• siyah olsa bir sorun olur mu :D

• takma bence -,- görünüşle alakası yok bir erkeğe yakıştıramıyorum

• eyvallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...