Uzaktaki sevgiliye verilebilecek güzel bir hediye önerisi verir misiniz?

Arkadaslar, sevgilim benden 300 km uzakta :) dogum gunu yaklasmakta. Ne gibi bir hediye alsaydiniz mutlu olurdunuz. Fikirlerini bekliyorum. Cok maliyetli bise olmasin. Malum ogrenciyiz :)

Güncellemeler:
Gidebilme ihtimalim yok maalesef sinavlarim var.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Maliyeti düşük olsun istiyor iseniz "parfüm - saat - kol düğmeleri" olabilir .

Erkekler Ne Diyor 4

• kendinden bişeyini ver mesela bilekliğin kolyen sana ait bir şey güzel olur yada ben çok istedim kendi eliyle atkı örmesini :D malum kış dayız

• Aldım kenarda duruyor ama söylemem de.. Yanında gelene kadar küçük bir şey alırsın..Oyalama taktiği ... :)

• Güzel bi video çek bişeyler yap yada slayt yap

• 300 cok uzakmıs :D bursa izmir arası kadar bişey dogum gununde yanında ol daha iyisi olamaz :) kucuk masum bi opucuk yeterli olabilir...

• bursalı mısın? :D

• bursalı mısın derken niye guluyorsun onu anlamıs değilim bu bir... ikincisi bursada oturuyorum ama bursalı değilim olsamda birsey farketmez üçüncüsü sende mi bursalısın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• benim sevgilim askerde ben ona hediye göndermek istemiştim malum kış ayı geçen yıl atkı örüp kokumu sıkıp göndermiştim sende kendi elin le bişey yap kokunu sık gönder yada kazak al kokunu sık gönder bence

• Bu cevabı verirken neden kendini gizledin ki..

• hadi açıyorum :D

• Bu sogukta şöyle güzel bir atkı iyi olurdu...Bak bence bir kutu hazırla ve içine küçük notlar yaz..Sonra içine eldiven atkı koy üşüme diye yaz...Sonra el kremi koy ve de ki'ellerine iyi bak.. onlar benim için çok önemli' ...Hoş şeyler ama ya:)

• Git yanınaa ondan habersiz dikil karşısına bundan güzel hediye mi olur?

Yükleniyor...