• Sor
  • Bence

Evlenmek isteyen ama aradığını henüz bulamayan kimler?

Görselliğe ne kadar az önem verir ve sevmek sevilmek olarak değerlerinize sahip çıkacak insanları yanınıza sevgili gözüyle değil bir eş gözüyle bakıpta değerlendirirseniz bu durum daima size pozitif açından etki eder. Çünkü sevgili durumları genelde geçicidir. Ama eş gözüyle bakıp bir hayat kurma eğiliminde olursanız o zaman siz mutlu olursunuz. Ben böyle birisini henüz bulamadım.. Siz kendinize sevgili mi buldunuz yoksa bir eş mi?

Güncellemeler:
Bazende iyi gördüğün konuşmaya çalıştığın insanlarda tam tersi çıkabiliyor.. Onlarıda iyi değerlendirerek bu kavramı bu değeri onlara yakıştırmalısınız. Aksi halde herşey yarıda kalır ve çok üzülürsünüz.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bugüne kadar hep ciddi düşünen insanlar çıktı ben istemedim evlilik büyük sorumluluk, kendimi hazır hissetmedim, ta kii ben birini sevdim kendimi hazır hissettim bu sefer karşımdaki kişi kaçtı :)) Nasip kısmet Allah iyi ve kalbi güzel insanlarla karşılaştırsın :)

• Bu dünyanın yazısı bu...Seni isteyeni sen beğenmezsin...Senin istediğin seni beğenmez..Yıllar geçer, ömür biter..Kızlar ve erkekler 40 yaşında yuva kurayım diye bekler...Çevremde çok var..Kusursuz kadınlar...Şahane eş olur...Ama 45 yaşında hiç evlenmemiş..Yalnız...

• Önemli olan sağlam bir yuva kurmak bence :)

• tanışalım...

Kızlar Ne Diyor 16

• C şıkkı, hiçbiri :) Tanıdığını sandıkların bile tanınmaz hale gelince de umudum gitgide bitiyor...

• benim gibi işin zor desene..

• Halam.

• Nedir bu?

• Öncekileri Göster
    • Sabahla madem.

• ne demen tabiki olur inşallah iyileşirsin..

• Neyin gözünden bahsediyoruz ya? Hadi evleniyoruz dedik bir gün bir baktık adam yok olmuş ertesi gün yeni birini bulmuş. Evlenelim evlenmeyelim Allah iyi imsanlarla karşılaştırsın biraz onuru olan insanlarla. Yarın öbür gün bakılacak yüz bıraksın. Öyle görsellik filan boş laf.

• evlenmek istiyoruz ama para yok aq.

• En iyi cevap.

• Öncekileri Göster
    • Her şeyim tamam olur dersen yaşın 35-40 oluyor. Tam değil, yarım olsun , temiz, huzurlu mütevazi bir hayatın olsun..

• benimle bir saatini bile geçirmek istemiyor kızlar buna ne demeli.

• ne sevgili ne eş hala bekar ve yanlızım

• Yaşın daha genç be nazlım :)

• sevgilide es de yok zaman böyle akıp gecıyo işte

• Zaman akıp gidiyor ama nasip insanın ayağına gelmez birazda senin çaba göstermen gerekir.

• Öncekileri Göster
    • Ahahaha hiiiioccc gulecegim yoktu daaa

• kafamıza uygun birini bulmak pek de kolay değil bence bekliyorum bakalım elbet karşıma çıkacak karşıma hadi hayırlısı diyelim :)

• ikisini de bulamadım =D

• Sebepus?

• Öncekileri Göster
    • sebep? taktik mi vereceksin

• Olabilir.. sende bana taktik verirsin sonuçta aynı durumdayız :)

• aradığım eş adayını bulmuştum ama okul aşkı daha ağır bastı

• Nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • zaman..

• Yok mu sizin bu kariyer aşkınız yedi bitirdi bizi

• evlenmek istiorm ama kocamı hergün görmek istemiyorum.. ailesini istemiorm..onun esyalarıyla ilgilenmek istemiyorum..onun hayatını sorgulamak istemiorm ..

• Umarım aradığını bulursun.. Ben böyle bir eş oılmak istemem şahsen..

• Öncekileri Göster
    • evliliği istemek o yazdıklarını istemektir zaten :))... karar ver istiyor musun istemiyor musun?

• Diğer isteklerin için de piyasa çok zaten ;) Evlenmene gerek yok senin..

• Buldum da bulunmadım, koştum ardından yoruldum. AAAhh bir tek bana vuruldum.

• Yani?

• pistmaniye

• İyi gördüğün insan gercekten iyidir ama sen kötü cıkmıssındır belki ona göre .

• pek sanmıyorum..

• ama bulamaaadımm bulamadımm bulamadımmm :p kımset kardeşş buluruz inşallah. kısmet açtırma büyüsü mü yaptırsak :D

• :) kendine kadersiz dediğin sürece kaderinden şüphe ettiğin sürece bulamazsın.. Biraz kendine güven.. Bekle ve gör.

• Öncekileri Göster
    • kim yapıyor

• inanıyorum ki şişman ve gözlüklü bir erkeği reddetmişsindir hayatında şu güne kadar.

• evlilik zoooor evlilik.. çekilir dert değil kardeşimm.. erkeğin serttir cümleleri.. babamın ocağına hasretimm ..

• Her erkek aynı değildir.. Baban da bir erkek..

• haklsın. annemde baba ocağına hasretti

• :)

• bende yavaş yavaş düşünüyorum galiba.. bu seferki olacak gibi , ama daha yeni tanıştık ..:)

• Dediğim gibi sevgili gözüyle değil herşeyini paylaşacağın bir eş gözüyle bakmalısın.. En ufak bir hata olduğunda hatayı düzeltmeye çalışın büyütmeye değil.. Hakkınızda hayırlısı.

• Öncekileri Göster
    • Bir müddet bekle 2-3 hafta kendi istemezse sen iste numarasını sen verme numaranı :) bence buluşup duruma bak. Çünkü netten konuştuğunda pek etkisi olmaz fotograflar insanların daima iyi taraflarını ortaya koyar. Bence buluşup hal ve tavırlarına bakmalısın derim.

• biz tanışalı nerdeyse 3 hafta oldu , aslında üstü kapalı telefonla ilgili şeyler söyledim ama hiç oralı olmadı ..

• evlenmek istiyorum ama kavuşamadık hala benimkide farklı biraz:D

• farklı? :)

• aradığım biri yok zten biri var diyorum farlı ewet sen aradığını bulamayana demişsin ama bn başka bişey dedim snce farklı değil mi çatıık ya?

• Yanlış anladım...

• evlenenlerde aradıgını buldugu için degilde, buldugu kadarıyla evleniyor

• saçma asla buldugumla evlenmem sevmeden evlenmek bana göre değil

• insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister... HER MÜKEMMELİN BİR MÜKEMMELİ VARDIR.. EsqUiRe

• aşık oldugun insan mükemmel degildir, sen sadece ona aşıksındır. aşk kabullenmektir.

Erkekler Ne Diyor 26

• öyle bir kadın olmalı ki özgürlügümü ona degişe bilmeliyim daha henüz öyle bir kadın yok hayatımda özgürlügüme daha düşkünüm

• ne zaman evlenmeye teşebbüs etsem karşı taraf sapıtıyor nişanlılık sürecini kısa tutmak gerek

• Katılıyorum

• Ekonomik özgürlüğüm var ama öyle abartılacak seviyede değil 1.000 tl iki kişiyi geçindirmeye yetmez yani . Bu devirde çamurdan da olsa bir üniversite diploması olması lazım herkesin bende açıköğretimle boğuşacağım alabilmek için . Onunda daha okulunu bitirmesi gerek askerlikte yapmadım . 21 yaşındayım 3 yıldır birlikteliğim var uygun kişiyi bulduğum halde en az 6 sene daha askerliktir eğitimdir bitmesini bekleyeceğiz ayrı şehirlerde sonu ne olur bilemiyorum günümüz şartlarında artık evlilik yaşı gerek eğitim öğretim gerek maddi sebeplerden +30'a çıktı .

• para hiçbişi bence.benim kendi gelirim iyi sayılır.işim de iyi ama kimse tarafından beğenilmiyorum

• Aşkın 3 kuralı; AşkSaygıHoşgörü Evliliğin 3 HaliSABIR SABIR YA SABIR :))

• Aynen aradığımızı bulamayız ya da buluruz o başkasına gider

• bulamadık söyle deli kanlı bir kızda evlenelim...:(

• Ben evlenmeyi çok istiyorum fakat aradığım kadını bir türlü bulamadım. Günümüzdeki en büyük problem güven. ve malesef bende bu güven sorununu yaşıyorum :(

• sende bulamadıysan biz ölelim..

• Öncekileri Göster
    • :) gerçekler her zaman acı değilidir.

• evlenmek istiyorum ama bulamadım şimdiye kadar aramadığımdan olsa gerek :)

• Yaş 28 bizim tayfa habere kız arıyor :D5 6 kızla görüştüm yok abi alayı tırt bunlarındüzgününü bulmak imkansıztesettürlü kız bile psikopat çıkıyor daha bügün gördümkollarda jilet ve dövme vardı

• Yok artık :)

• ben anneme soylerım zamanı gelınce bana memleketten bı kız bulur.bu devırde baska turlu olmaz:)

• kafamıza uygun birini bulmak pek de kolay değil bence bekliyorum bakalım elbet karşıma çıkacak karşıma hadi hayırlısı diyelim :)

• Bunu benim yorumum altina niye yazdinki :)

• yanlışlıkla olmuştu en başta :)) kötü bir amacım yoktu :D

• bize yapacan yani :) link

• Talibimi arıyorum , bulamadım :D:D

• Ben mesela

• bende bulamadım bulsam hemen evlenicem sevgili olayları banada ters bazı sevgililer karı koca gibi haraketler yapıyorlar tiksiniyorum

• aşk olmadan evlenemem sorunluyum yani onun için istiyorum ama zor görünüyor

• hı?

• yani diye sormuşta senin yorumun anlamında

• Ben baya iş kaçırdım :)

• 10 yıldır evlenmek istiyorum hala evlenmek istiyyorum sadece ev-lendim ama hala evlenemedim :S

• ben buldum ama yaş genç :D beklemek lazım ^^

• aradığımı buldumda evlenecek parayı bir türlü bulamadım ya ::( bir yardım edin aranızda 3 5 bişeyler toparlayında everin beni olmamı ?

• artık aramıyorum..çünkü kadınlara olan inancım kalmadı

• tam evleniyordumki hatun evli çıktı. iyi mi :)

• Sendekide baya enteresan bir durum :)

• @soran pişmiş tavuğun başına bile gelmeyecek bir durum :)

• buldumdu kaybettim ya la

• Hadi be... niyekine?

• evlilikten korktum maddiyat yüzünden ve bilmiş davrandım

• kendin istemişsin kaybetme yok :)

• Ben varım 28 yaşındayım ama hiçkimse tarafından beğenilmiyor ve istenmiyorum.

• aradığımı buldum,isitoy gibiyim ama tam ışığı yakayamadım

• Fazla zaman kaybetme bence.

• Tam da bu gece bir ara evlenmeyi düşündüğüm insanın nasıl bir yüzü olduğunu öğrendim boynuzu yemeden kurtulduğum için sevindim kendi kendime. Ellerimi açtım yarım saat şükür duası ettim yarında şükür namazı kılıcam. Burdan aldığım ders evleneceğin insanı herşeyiyle bilip kabul etmelisin ve acele etmeden tam anlamıyla içini görmeden tanımadan evlenmemelisin. Sonuç mu evet yalnızlıktan ölebilirim en azından canı sıkıldı sıkıldı en sonunda çıktı derler. Diğer türlü mutsuzluk ve huzursuzluktan ölebilirim sanki.

Yükleniyor...