Eski sevgilimin annesine attığım mesaj nasıl sizce ?

Gizli Üye
C. tesi günü instagramda eski sevgilimin annesinin hesabından mesaj geldi. Xxxx diye mesaj atmıştı. Efendim dedim gördüğü halde yazmamıştı. Bende acaba eski sevgilim mi dedim. Beni kendi hesabından engellemişti. Bugün kuzenimin hesabından mesaj attım ona. Konuşmanın ekran fotosunu alıp ona attım. Bu sen miydin dedim. Hayır dedi. Sen değilsen o zaman annen. Annenin ne işi olabilir ki benimle dedim. Bilmiyorum dedi. tamam bende ona mesaj atarım dedim. Rahatsız ettiysem k. bakma dedim gördü yazmadı. Annesine bu msjı attım ;

Umarım rahatsız etmiyorumdur. Geçen gün xxxx diye mesaj atmıştınız cevap verdim ama geri dönmediniz. Neden mesaj attığınızı merak ettim. Nedenini öğrenebilir miyim? dedim.

Henüz görmedi msjı. Sizce msjım nasıl ?
Eski sevgilimin annesine attığım mesaj nasıl sizce ?