Farklı ülkelerde sevgili olmak

HugoCabret
Farklı bir ülkede hoşlandığım ve yüz yüze tanıştığım bir kız var. Yazışıyoruz arada, kendisinden hoşlandığımı da biliyor. Fakat bir süre yüz yüze görüşme şansı yokken arayı nasıl yapmalı? İlgiyi ne denli korumalıyım? Böyle bir durumda acele etmek olmaz sanırım, ama çok işi dolandırmamak da gerek sonuçta uzaktayız. Bir noktadan sonra uzaklık sorun olmayacak aynı yerde yaşanılabilir.

Kızlar daha çok cevaplarsa sevinirim. İlla farklı ülke olarak düşünmeyin, farklı şehir olarak da empati kurabilirsiniz. Kız türk bu arada, yabancı değil yani :)
Farklı ülkelerde sevgili olmak