Günlük kiralık evler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar günlük kiralık evler hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?Kiraladığınız oldu mu, olumsuz bir durumla karşılaştınız mı, güvenirlik vs?Not: Yadırgayacaksanız ya da yargılayacaksanız hiç yorum yapmayın...

Güncellemeler:
Bu arada il İstanbul.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Emlakçıdan günlük kiralıycaksan mesela sözleşme falan yaparsa dikkat ediceksin.Evin kırık döküğünü sana satmasınlar.

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 5 kez tuttum herhangi birşey olmuyor ama pahalı yahu

• Şişli taraflarında kiralamıstık... Hiçbir sıkıntı olmamıştı. Gayet kullanıslı ve rahattı :SKısıyı arayıp gorustukten sonra fiyatta anlasıp yuzyuze gelırsın anahtarı alır kısıyle beraber eve gidersin eve bakarsın paranın kapora kısmını bırakırsın kalanıda evi boşalttıktan sonra anahtarı verırken verırsın olur biter..

• kadın olsaydı sana o.. bile derlerdi bu soru için

• Sana bu soru için b*k yemek bile düşmez o vakit.

• arkadaş erkek olduğun için doğru düzgün laf etmişler diyorum. kadın olsaydı söylenmedik laf kalmazdı demenin farklı türlüsü. anlamadıysan bu benim sorunum değil.

• Yanlış anlamışım, kusura bakmayın...

• Arkadaşın arkadaşı söyledi. Kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu yapar. Taksimdeki günlük kiralık dairelerin yüzde 90'ında kamera varmış. Hatta birden fazla, aklınıza bile gelmeyecek yerlerde. Çoğu kaliteli, karanlıkta çekim yapanlardan. Adalara ya da İstanbul dışına gitmek lazımmış. Kendisi çok yere takmış, onun yalancısıyım.

• Ben ada da ev tutmuştum 1 gecelik bir sorun çıkmadı ama 120 lira vermiştim çok para bence.

• indir o silahı:D

• Öncekileri Göster
    • vay bee adada ev tutamadık:)) biz mahallede tutamıyorz sen adada tutuyon:)))

• 1 gecelik kız :)

• Gunluk kiralik ev olayi ilk kez sizden duyuyorum.

• :DD çok masumsun:D

• Otel gitmek istemeyenlerin tercihi.

• Degisikmis.

• Süper bi uygulama bence.Öncesinde bende tedirgindim ama hiç olumsuz bişeyle karşılaşadık.Son derece konforlu rahat oluyo.

• Zincir oteller harici güvenmem.

Erkekler Ne Diyor 10

• ben kaldım dostum, günlükte kaldım, haftalıkta kaldım, hiçbir sorun yaşamadım, girerken günkülte olsa, haftalıkta olsa kontrat yaptırdım, sorun yaşarsam yaşatırım hesaabı, hiçbir sorun yaşamadım.

• Güvenilir olmalı. Kamera riski var. Ev sahibi mis gibi amatör film çekmiş olabilir sayenizde. Üstelik üzerine para da kazanır :))

• İşte, en büyük soru bu. Ne kadar güvenilir?

• 26gün

risk her zaman vardır.. Ben kiraladım çok şükür sorun cıkmadı

• Ben cok kıraladım. Zira yurtdısından cok arkadasım gelıyor İstanbul'a. Otel yerine evde hep birlikte takılıyoruz. sahibinden.com'da semt semt arama yapabilirsin. Oraya bak mutlaka kendine gore bir yer bulacaksın.Ben Beylikdüzündeki Residance dailerden kiralıyorum hep. Gercekten mukemme. DVD filmine kadar herseyvar. Beylikdüzündekilere bir göz at derim.

• yetkili ile konuştuğun an güvensizlik falan kalmıyor. senin kafada "böbrek sabah yerinde olur di mi?" sorusu varken, karşıdaki sesin tamamen esnaflık peşinde olduğunu hissedince rahatarsın...içine sinen bir yer bulduktan sonra, alışmak yarım saati bulmaz.

• Böbrek değil kamera. =)

• paranoyada kalıyor o. her köşeye bakıp her anlamsız siyah noktadan nem kapıyorsun başta. sonra geçiyor...

• ya aslında bu evler bildiğin otel gibi bazıları full apartmanı almışlar bu işi yapıyorlar otel gibi ama adı günlük kiralık ev işte ben bakırköyde kullandım tavsiye ederim. www.gunlukkiralikevi.com

• Ben 4 yıldır bu sektörde hizmet veriyorum. beylikduzugunlukkiralikev.gen.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

• Bakırköy için; link

Beylikdüzü için link

• Ben bir hatundan duymuştum.hadi kiralada beraber kalalım demiştio gün uzaklaştım hatundan :)O))

• sen evlisin oğlum uzak durucan tabii

• peki rüzgar abla :D

• Nerede kiraladığına, kimden kiraladığınada bağlı ama şuana kadar ne kendim nede çevremdekilerin bir sıkıntı yaşadığını görmedim, duymadım.

• ya zaten bu işi yapan sürekli yaptığı için zaten kendisi sorun istemiyor:D

• OLmadı ama olabilir,Güvenirlik konusunda iyi bilgilenmek gerek.Bu arada eleştirilere açık olman gerek herkesin düşüncesi farklıdır.

• Herkesin düşüncesi farklıdır, kişinin kendi bileceği iştir.
      Benim burada öğrenmek istediğim güvenilirlik.

Yükleniyor...