Garanti bankası internet şubesinden hesabımda ne kadar para var görebilir miyim?

Erkek arkadaşlarım bir bakarmısınız ????garanti bankasında hesabım var dı internet şubesine kayıt oldum az önce ben bu siteden hesabımda ne kadar para var görebilirmiyim bilenvar mı?bi de günlük işlem limitinizi belirleyin diyor ben onların hepsine 1000 tl yazdım ama yapmasakta bişey olmaz dimi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Görebilirsin. Zaten internet hesapları genelde bu işlem için kullanır. Günlük işlem limiti o gün içinde en fazla ne kadar para gönderebileceğin. Kartını kaybettiğinde ve ya çaldırdığında olabilir. O gün kişi kendi hesabına 1000 lira gönderebilir.

• Yinede görebilirsin. İkisi ayrı konular.

• ama ben hiç para göndermicem ki sadece ne kadar para var kartımda onu görmek için böyle de oluyormu

Erkekler Ne Diyor 4

• limit koymasanda sıkıntı yok. bireysel internet subesıne gırıs yapınca orda hesabım gıbı bır baslık olması lazım oradan hesaptakı paraya bakabılıyordun.

• internet şubesi olayı tamamsa netten girip istediğin şeyi yapabilirsin..yalnız biraz karışık gelebilir ilk başta. şifre ister bir yerde parola ister falan. tek kullanımlık şifre gelir cebine..öyle yani

• Bankayı arıyacaksın hesabımı inteernet üzerinden görmek istiyorum diyeceksin ona göre işlem yapıcaklar :)

• bilmiyorum..

Kızlar Ne Diyor 1

• Hesabinda ne kadsr para var, ne zaman ne harcama yapmissin, nereden ne kadsr para gelmis hepsini ogrenebilirsin. Para da gonderebilirsin tabi. O limit de birgun icinde rn fazla ne kadar para gonderebilecegini belirliyor. 1000tl yaptiysan 24 saat icinde 1100tl bile gonderemezsin vs.

• Yaziyorsun, pardon. Rahat ol o sadece bir prosedur :) hic bir islem yapmak zorunda degilsin miktar verdin diye.

• Para gondermesen d o miktari yasiyorsun. Herhangi bir oimit asimini onlemek icin. Bi sorun yok yani rahat ol.

• ama para göndermesem de bir sorun olmaz dimi

Yükleniyor...