Kız arkadaşım hamile oldugunu iddia ediyor lütfen yardım?

Gizli Üye
Kız arkadaşım hamile oldugunu söyledi şoka girdim. Öyle olunca kuzenim zarf at dedi. Ben de aradım tamam geliyorum oraya hemen dedim. Hafta sonu oradayım dedim. Daha sonra bana whatsappdan defalarca mesaj atıp karnım ağrıyor şöyle böyle döküldü daha sonra bir sürü çarşaf fotografı attı kanlı, sonra aradıgımda dedi ki karnımı kağı koluna çarptım düştü. Sizce yalan mı söylüyor?
Güncellemeler
+1 yıl
Ve koz arkadışımın hastalıgı var rahminde kistler var çocugu olma olasılı %30 ama ben kendimi rahat hissetmiyorum
Kız arkadaşım hamile oldugunu iddia ediyor lütfen yardım?