Gurur her zaman için önde mi gelmeli?

Aşkta gurur olur mu sizce insan aşkı için her türlü şeyi yapmalı mı ?

En İyi Görüş

• 3000 karakter sınır koymuşlar. Koymasalar sana uzun uzun anlatırdım. Ama Aşk dediğin şey mantık ve kalbi aynı yerde buluşturmaktır. Mantığının kabul etmediğini kalbin istiyorsa bu zulümdür. Kendine. Mantığının kabul ettiğini kalbin kabul etmiyorsa bu da karşındakine eziyettir. Aşkta gurur yerine göre olmalı yerine göre olmamalı. Zaten " AŞK "ım dediğiniz kişiyi yakından tanıyor olmalısınız çünkü aşk 2 günlük bir duygu değildir. Eğer ki bir erkek hatalıysa gurur yapmamalı , kadın gurur yapmakta haklıdır çünkü. Sen hem üz hem de gurur yap , yok öyle bi dünya paşam. Gerçekten sevdiğim bi kız vardı. Araya ayrılık girdi. Hem benim hatam hem onun hatası. Ortak hatalar diyelimş. Neyse ayrıldık birgün. Haftalar boyunca hergün elimde çiçeklerle çıktım karşısına , sabahları küçük yürüyüşlerde eşlik ettim. Yollarda bağırdı seni sevmiyorum diye. Olsun dedim sarıldım , ben seni seviyorum dedim. Yoldan geçenler baktı " ABİ NE YAPALIM SEVİYORUZ YA " dedim ve elinden tuttum. Hoşuna gittiği belliydi. Neyse tam barıştık derken yine bi ayrılık girdi araya. Bu sefer hatam yoktu. Hemde hiç hatam yoktu. Sokak ortasında tuttum elinden , hüngür hüngür ağlayarak ayaklarına kapandım. Gitme dedim ya gitme ben seni seviyorum. O bana baktı , oğuz ben başkasını seviyorum dedi. aha o anda yıkıldım ben. Sonrasında defalarca mesaj attı , afedersiniz ama köpekler gibi koşturdu peşimden ama gurur değil mi bu sefer de ben bakmadım yüzüne. iyi ki bakmadım diyorum bazen kendi kendime. Benim aşk sandığım şey meğersem bana zulmeden kötü birşeymiş. Mantığım kabul etmedi , yaptıklarım helali hoş olsun ama düşününce haketmemiş diyorum kendi kendime. velhasılkelim özet geçmek gerekirse ; AŞKTA GURUR YOKTUR. eğer ki aşk dediğiniz şeyin gerçeğini yaşıyorsanız. BİR İLİŞKİNİN İÇİNDE GURUR VARSA O İLİŞKİDE AŞK YOKTUR. bu da böyle biline

• çok güzel yazmışsın

• bizde oyleydik bak sen seviyrdun hergün karşısına çıktınbeni 1 kez bile aramadı mesaj atmadı bu sevgi değil dimi helal olsun kardeşim bak ne insanlar var bir mücadele dahi etmedi o