• Sor
  • Bence

Ciddi saç dökülmessi yardım lütfn:((

saçım geçen 1 senede daha doğrusuu 2 haftada döküldü aniii amaa hanii 2 tutam saç düşünün tarağa gelir yaa o vaziyet şok oldum ncesindee anksiyetem... Daha Fazla

Güncellemeler:
yardımmmmm

En İyi Görüş

• benimde saçlarım dökülüyor bi kaç gün önce doktora gittim kan tahlili yaptı b12 vitamn eksikliği varmış. vitamin ve şampuan verdi. simdi kullanıyorum. sende bi cildiyeye git tahlil yaptır bence

• çook gittim yaa ne şampuanı verdii acil yardım ismi ne sabun kullanıyom korkudan

• dermoskinden sampuanın adı 'biotin'

• biotin şampuanı mı var o hap olmasın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• evet sampuan. hapıda varsa bilmiyorum

• nerden aldım biotin şampuanıı eczanedn mii nasıl bir de işe yarıyo mu biotin hapı kullaıyomusun kullandın mı ya da

• b12 vitamini kullanıyorum şampuanı almadm yanında saça kullanmak için yine ilaç gibi bişy yazdı ama ben almadm ikisi çk pahalıydı seniki kadr cok ciddi değil benim sç dökülmesi ama bnde endişeleniyrm böyle gidrse sç kalmayack. biotin hapınıda hiç duymadm tatlım

• neymiş o ilaçç sölermisin minoxill mi ya da hap nedir

• sanırım soruyu yazalı çok oldu tarihi göremiyorum. arama yaparken sorunu gördm. şimdi nasılsın

Yükleniyor...