• Sor
  • Bence

Sevgilim bazen tam bir öküz gibi davranıyor, ne yapmalıyım?

bazen iyi ama bazen öküz gibi, ne yapmalıyım? bazen tam bi öküz .!

Güncellemeler:
oylama ypaıyorum bi arkadaşımız ya bu öküzü güdersin yada bu diyardan gidersin diyor evt sizce ne yapmalı _?

En İyi Görüş

• .-neden hep kavga eder olduk sarıkız?+sarıkız mı?!?-aramıza kara kedi mi girdi?+kara trendir o.-kara tren mi?+zaten o da gecikir, belki hiç gelmez.-ha?+sen bekle bakalım, gelirse bana haber ver.-sen nereye...+...

Erkekler Ne Diyor 19

• Mezbahaya yollayacaksın başka çare yok.

• Arada yemle , tarlada çalıştır .

• Bayram geçti bir şey yapılmaz artık .

• :D

• tren taklidi yap, gözleriini senden ayıramasın

• zaten ayıramıo saolsun :):)

• +1

• şutla gitsin

• Yemini suyunu ver sonra doğal ortamına sal

• güncellemeye güncelleme;eğer bu iş oylamaya kaldıysa çoktan bitmiş.Milletin lafına iş mi yapcan seviyorsan gözün öküzü danayı görmez,ama ona öküzlüğünü göstermen lazım ki heba olmayasın...

• Boşver bide çobanlık mı yapacaksın :D

• " Bayıra karşı yarir oni,... Tramala oni.., Kaşı oni..." derdi herhalde karadenizli vantandaşlarımızzz...!

• bilimde erkeğin öküzlüğü diye bi konu var... bilmez misin? ki sana inek de diyomuş... e tamamlayın...:) iyi yönünden tutmayı bil...

• neyi tamamlayalım yahuuu öküz diyorrum öhüz ..bu şekilde nasıl anlıym onu bea

• Öncekileri Göster
    • öküzü sevenin öküz kadar aklı yoktur herhalde:D

• war warda belli etmiyor safa yatıyor bazen :)

• öküzlük kolay kolay geçmez kabullenmeye bak :)

• ahhaha hayırrrrrrrrr kabul edemem böle:D

• ya bu öküzü güdersin ya bu diyardan gidersin sen seç :)

• ahhah oylama yapalım ;D

• empati kur :) afedersin ama bi ara sende onun gibi ol.

• Hayvanat bahçesine bırak :D

• hacı yapacak bişey yok önüne ayna tutup ne denli öküz olduğunu kendisinin görmesini sağla.İmalı laflar hediyeler falan belki ona ne olduğunu anımsatır :D

• Hepimiz odunuz..Yontulmamız lazım kanka... :)

• KANKAA MI AL Bİ ODUN DAHA :d:d

• Ne dememiz lazımdı ki.. kanka.

• öküzün dilinden anlamak lazım

• anlatın neyapayım_?

• oküz dili bilmiyorum. Bir öküze danış

• AHAHHAH :d

• konuyu açsak :D

• öküz demek ne demek :D

• :) bilmem ben nerden bileyim ayak uydur :) :) :D :D :D şaka maka da her zaman kimse mükemmel değil ki :D

• hiçbişi

Kızlar Ne Diyor 14

• İçinde yeteri kadar hayvan sevgisi yoksa ayrılacaksın , başka çaren yok ... :))

• arada dağa bayıra salmalı çiftleşme mevsimi değil mağlum

• :Dahahha qoptum

• çayırları, yeşilliği daha çok severler.
      Karnısı açtır yeşillik istiyodur, ondan huysuzdur :)

• sende inek olmalısın yoksa baş edemezsin:)) o öküz sen inek ohh umrumdamı dünya:)

• oda bni inek gibi görüo zaten bni :D

• Birde ayrıntı versne belkı yardımcı olabilirdik daha fazla ama bu durumda. Bu karakter meselesi değiştiremezsin ya kabul edeceksin yada gideceksin. Sen yinede gitmeyi seçmeden önce şansını dene, kırıldığını beli et ve öküzlüğünün seni ondan uzakkaştırdığını göster ama sözlerle değil haraketlerle , seni kırdıktan sonra daha az ara sor yada arama sorma. Klasik kadın tribine girme, sevgini kaybettynden korksun çunku bilinçli yada bilinçsiz her erkek bilirki kadın sustuğunda korkulur

• mezbahaya bırak uğraşma

• sende ona camış gibi davran :D

• Öküze ancak onun gibi davranarak kurtulabilirsin öküzlükten.

• Odunu ne kadar yontarsan yont yine odundur :)

• Sal gitsin...

• nere salım kızzz

• dağa, bayıra otlasın az :)

• fazla mal göz çıkarmaz...

• boynuna zil tak önünede ot koy anlasın ne olduğunu.. sinir oluyorum öyle tiplere.. dikkate alma güzelim tepmesin dikkat..

• tren efekti yap

• aha :D süperdi

• (:

• link aynen bunun gibiyse ayrıl gitsin bebek

• :D yok ayrılamam sefiomm:D:D

• sevgide br yere kadar :D

• erkekler normal zamanlarında hep böyledir belki öküz tabiri yanlış ama biz ona nezaketsiz diyelim. Yalnız bizim yanımızda kibar ve romantik davranmaya çalışırlar. Sanırım bu kızların evde eşofmanlarla dağınık bi şekilde gezip sevgiliye süslenmesi gibi bişey. Çözümü yoktur. Ama hatasız kulda yoktur. Seviyosan katlanacaksn:)

• +1

Yükleniyor...