Sevgilim bazen tam bir öküz gibi davranıyor, ne yapmalıyım?

bazen iyi ama bazen öküz gibi, ne yapmalıyım? bazen tam bi öküz .!

Güncellemeler:
oylama ypaıyorum bi arkadaşımız ya bu öküzü güdersin yada bu diyardan gidersin diyor evt sizce ne yapmalı _?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• .-neden hep kavga eder olduk sarıkız?

+sarıkız mı?!?

-aramıza kara kedi mi girdi?

+kara trendir o.

-kara tren mi?

+zaten o da gecikir, belki hiç gelmez.

-ha?

+sen bekle bakalım, gelirse bana haber ver.

-sen nereye...

+...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 14

• Birde ayrıntı versne belkı yardımcı olabilirdik daha fazla ama bu durumda. Bu karakter meselesi değiştiremezsin ya kabul edeceksin yada gideceksin. Sen yinede gitmeyi seçmeden önce şansını dene, kırıldığını beli et ve öküzlüğünün seni ondan uzakkaştırdığını göster ama sözlerle değil haraketlerle , seni kırdıktan sonra daha az ara sor yada arama sorma. Klasik kadın tribine girme, sevgini kaybettynden korksun çunku bilinçli yada bilinçsiz her erkek bilirki kadın sustuğunda korkulur

1|0
    0|0
  • link aynen bunun gibiyse ayrıl gitsin bebek

1|0
    0|0
  • arada dağa bayıra salmalı çiftleşme mevsimi değil mağlum

1|0
    0|0
  • sende inek olmalısın yoksa baş edemezsin:)) o öküz sen inek ohh umrumdamı dünya:)

1|0
    0|0
  • tren efekti yap

2|1
    0|0
  • boynuna zil tak önünede ot koy anlasın ne olduğunu.. sinir oluyorum öyle tiplere.. dikkate alma güzelim tepmesin dikkat..

1|0
    0|0
  • Odunu ne kadar yontarsan yont yine odundur :)

1|0
    0|0
  • İçinde yeteri kadar hayvan sevgisi yoksa ayrılacaksın , başka çaren yok ... :))

0|0
    0|0
  • sende ona camış gibi davran :D

1|0
    0|0
  • Sal gitsin...

1|0
    0|0
  • fazla mal göz çıkarmaz...

1|0
    0|0
  • mezbahaya bırak uğraşma

0|0
    0|0
  • Öküze ancak onun gibi davranarak kurtulabilirsin öküzlükten.

0|0
    0|0
  • erkekler normal zamanlarında hep böyledir belki öküz tabiri yanlış ama biz ona nezaketsiz diyelim. Yalnız bizim yanımızda kibar ve romantik davranmaya çalışırlar. Sanırım bu kızların evde eşofmanlarla dağınık bi şekilde gezip sevgiliye süslenmesi gibi bişey. Çözümü yoktur. Ama hatasız kulda yoktur. Seviyosan katlanacaksn:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...