Kızlar bir erkeğin onu sevip sevmediğini nasıl anlarlar?

Erkekler yorumlar sizdenSizce kızlar bir erkeğin onu sevip sevmediğini nasıl anlarlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En çok gördüğüm deneme-yanılma yöntemi, bıktım ya cidden bir kız beni denemek için bir şey yaptığında bir söz söylediğinde filan çıldırıyorum, o yüzden alıştım artık kızdan ters bir hareket görünce ilk başta susuyorum kesin beni deniyor, sabrımı yada sevgimi ölçüyor diye, bu deneme yöntemi de psikolojilerine göre değişiyor :) mesela peşinde koşturma girişimde bulunup beni seviyorsa gelir diye düşüneni bile gördüm, birde bu kadar ileriye gitmişse kesin ama kesin bir arkadaşının parmağı vardır kendi başlarına bu kadar ileriye gitmeleri zor.

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer Sizi kıskanmaya başladıysa sahiplenmeye başladıysa Seviyodur.Sevmiyosada eğer brz delikanlıysa ztn sevmediği bi kızla sevgili olmaz onun duygularıyla oynamaz

• Anlayamazlar.! Erkekler için nefes alıyorsa tamamdır... (kezbanlar hariç)

• Anlıymazsın- İnsan sevdiğinin sevildiğinden daha çok emın olur.. Bu böyledir.

• Merhaba begmdmr,İyi bir kalbi ve aklı olup, bunu kişiye en güzel şekilde yansıtabildiğinde anlaşılır, :)

• bunu ortaya çıkan zorluklara göstereceği tepkilerden anlarsın. o sırada seni satıyor mu ne kadar bencilleşiyor, yoksa fedakarlık yapıyor mu ona göre anlarsın.

• sabrini dene herşeye anlayış gösterip sana uyum sağlıyorsa sevgisi vardır...

• Beğenip beğenmediğini anlamak daha kolay olacaktır. Bakışlar, arzular ele veriri.Sevmek mi? Belkide erkeklerin doğası biraz daha farklıdır. Bir ilişki yaşandıkça sevgi oluşur. karşılıklı olur, ikinizde anlarsınız. Masumdur.

• Arzu istemek gibi düşün. İstekli olacaktır. Seninle bilikte olmak isteyecek, yanında olmak isteyecek, elini tutmak ister, dokunmak, birlikte olmak, sarılmak. Bunun gibi şeyler.

• Arzular derken? Ne gibi arzular?

• Bir erkeğin sevgisi ilgisinden ve sözlerinden belli olurbunuda anlamayacak kadar kalın kafalı değilsiniz herhalde

• 1. Bir milyon kez sorulmuş bir soru, oralara bak.2. Mal değilse anlar. 3. Anlamayan mallarda beni seviyor mu diye gidip, dener? - Fake face hesapları, fake numaralar falan filna.- Anladın sen onu?

• sevmek,hoşlanmak ,aşık olmak hepsi farklı şeyler.hoşlanmak sadece bir bakışa bakar,sevmek aşka aşıklıktan başka birşey değil,aşık olmaksa farketmeden kendinden bile daha fazla değer vermeyle anlaşılır.senin sorun aşık olup olmadığını anlamak ise daha fazla yanında ol gün gelir anlarsın

• yüzde kızarma,mide ve çevresinde ağrı/kasılma,titreme,maksimum testosteron üretimi,peltekleşme,kekeleme,cümle kuramama,terleme,göz kayması,gözyaşı,mallaşma,sırıtma,isyankar rapçi modu görülebilir.

• erkekten erkeğe değişir :) bazen gözlerini alamaz. bazen sadece yanında olması bile bir ilgi işaretidir. ama kızların anlama yöntemleri çok farklı. hatırlıyorum daha lise 2 deydim. bi kız vardı yeni tanışmıştık. kıza ilgim vardı. ama daha benim haberim yoktu. kız bunu farketmiş. o zaman helal olsun dedim. okulda baya bi konuşulmaya başladığı içinde kıza bi fırça çekip uzaklaştım.

• seven erkek öncelikle kıskanır :)) sonra her şeyden esirger onu sanki karşısındaki sevgilisi değilde annesi :)) ha birkende elini tutarken durup durup sıkıyorsa :)))

• Senin yanında ya çok konuşur, ya hiç konuşmaz.

• Hiç konuşmaması direkt senden hoşlandığı anlamına gelmez ama bi' belirtidir.

• Hiç konuşmuyorsa ?

• Gözlerini senden alamıyordur.

• Çok sık göz göze gelirler.

• Arada sırada göz göze geliyorsalar?

• ben anlarım

• işine bak la

• geldiğinden beri 1 tane mantıklı yorumunu görmedim arkadaş. ben - lemekten bıktım sen girip ben yaparım demekten bıkmadın.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...