Hangi taraf daha çok sevmeli?

Gizli Üye
bir ilişkide , evlilikte , ömrün sonuna kadar

acaba kim daha çok sevmeli ?

Güncellemeler
+1 yıl
kadın çok sever erkek sevmezse = bu ilişki biter.aldatılmaya , ayrılığa mahkumsun.

erkek çok sever kadın sevmezse = kadının ömrü istemediği yerde çürür. yine ayrılığa mahkumsun.

kızlarına sahip çıkmayan bir sürü aile var. doğuda ölen, öldüren. zarar neticede hep bayanların.

Güncellemeler
+1 yıl
bakıyorum adam 3 ay karısını tuvalete kitlemiş. ne oldu öldü.

neden ailesi sahip çıkmadı.

diğer bir kadın boşanıcam dedi. 12 yerinden bıçaklandı.

diğer bir kadın arkasında ailesi olmadığı için dayağa mahkum kaldı. ne oldu dayak sonucu öldü.

zarar kimin KADININ !
Hangi taraf daha çok sevmeli?