Kızlar, Aldatıldım Affettim. Sizce doğru mu? Lütfennn aciilll yardımmm?

Gizli Üye
Ben 39 yaşındayım, eşim 41.. Biri 13 biri 8 yaşında iki çocuğumuz var ama eşim 21 yaşında bir kadınla beni 3 senedir aldatıyormuş. Kendimi 3 senedir aptal yerine konmuş gibi hissediyorum. Kız evimize gelerek ilişkilerini açıkladı ve eşim seni boşayacam onu alacam dedi. Eşim benimle kalmak yerine o kızla çıktı gitti ve on gün eve gelmedi. Eve tehdit ederek geri getirdim.
Üstelik kız eski öğrencisi. İlk sene çok sık görüşmüyorlarmış ama iki senedir birlikte yaşıyorlarmış. Eşim her haftasonu bana arkadaşlarının yanına gittiğini söylüyordu onunlaymış. Cuma günü bir gidiyordu pazar akşamında geliyordu. Ve okul çıkışlarında da eve gelmiyordu. Yine kadının yanına gidiyormuş. Okulundan öğlen çıkıyordu ama eve gece 10'dan önce geldiği bir gün dahi hatırlamıyorum. Ayrıca kız deli divane seviyor. Kız bana ses kayıtları ve fotoğraflar gönderdi inanmam içim. Eşim beni boşayacağını ona söylüyor. Onu çok sevdiğini söylüyor. Bekle biraz memur ol diyor. Ciddi ciddi de evlilik planları yapıyorlar. Boşandıktan sonra ödeyeceği nafakayı hesaplıyor eşim bir konuşmalarında. Ama eşim bütün bunları kızın onu tehdit etmesiyle yaptığını söyledi bana. Ardından eşimi affettim ve eve geri aldım. Konuştukları telefonu elinden aldım ama aradan on gün geçmedi yine konuşmaya başlamışlar. Yine kadın bana söyledi. Ben yine kadını suçladım ve eşim hala evde. Ve o konuşmalarını kısıtladığım dönemdeki konuşmalarından bir tanesinde eşim bana kalsa çocuklarımı bırakmam ama bana kalsa seni de bırakmam diyor. Ve kadına ben seni beş sene sonra da çağırırım on sene sonra da çağırırım. Senle de olmuyor sensiz de olmuyor diyor. Benim eşim dakikalarca konuşmuş kadın sadece dinlemiş. Görüşebilecekleri herşeyi kısıtladım ama sizce görüşmeye devam ederler mi? Boşanacaktım boşanmaktan vazgeçtim. Kadının beni üzmek için çabaladığını düşünüyorum.
Eşim 2000 tl maaş alıyor, ben 3000 küsür. Ve kadına resmen benim paramla ev tutmuş. Sizce affetmem doğru mu? Eşim kadını gerçekten seviyor olabilir mi? Ve aldatıldığ
Kızlar, Aldatıldım Affettim. Sizce doğru mu? Lütfennn aciilll yardımmm?