25 yaşındayım. Üniversite son sınıfım. 27 yaşındaki hocamla ilişkim var duyulursa ne olur?

Gizli Üye
Üniversite son sınıftayım ve 27 yaşındaki hocamla ilişkim var. Aynı evde yaşıyoruz ve bu duyulacak diye çok korkuyorum. Sınıf arkadaşlarım sana gelelim ödev yapalım falan diyor kızları nasıl ekeceğimi şaşırıyorum. Sadece 2 çok yakın kız arkadaşım biliyor bu durumu. Sizce daha ne kadar oyalayabilirim insanları? Yoksa açıklasak mı? Açığa çıkarsa ne olur?
25 yaşındayım. Üniversite son sınıfım. 27 yaşındaki hocamla ilişkim var duyulursa ne olur?