Yılbaşında sevgiliyle ne yapılır?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar, bana yardımcı olursanız çok sevineceğim erkek arkadaşım şu anda asker aralık ayının ortalarına doğru gelecek yılbaşında birlikte ne yapabiliriz? Yılbaşında sevgiliyle nereye gidilir?
sevgiliyle yılbaşı
Google'da çok aradım bu sorunun cevabını fakat bulamadım istedigim gibi bir şeyler hem onun buraya gelmesi kavuşma heyecanı var içimde hem de o gün özel olmasını istiyorum ailemden nasıl izin alabilirim bilmiyorum yardımcı olun. Sevgiliyle yılbaşı gecesi neler yapılabilir?
Yılbaşında sevgiliyle ne yapılır?