Büyü yapmak için kapınıza domuz yağı süren kişiyi yakalasanız ne yaparsınız?

Evimin kapısına büyü amaçlı domuz yağı süren bir manyak var ve bu büyü hangi amaçla yapılıyor bilmiyorum. Büyüyü yapan binadan birisi ve binada 10 tane daire var. Karşı komşumuz dışında diğer 8 komşu şüpheli. Sizce büyüyü yapan hangi amaçla yapmıştır? Amacı bilirsem kim olduğunu bulabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Domuz yağı ile yapılan büyüler çok tesirli ve kötü niyetle yapılmaktadır.Teyzem kuaför,müşteri uğramasın diye domuz yağıyla büyü yapılmış kendisine.Hatta teyzemlerin evini hiç bilmeyen bir kadın sizin falanca odanızdaki perdede siyah bir leke var o domuz yağı.Onun üzerine besmele çekerek sirke dökün demişti.Teyzemler denileni yaptıklarında teyzemin birden işleri açılmıştı...

• Çok fazla Sırlar Dünyası izliyorsun gibi geldi bana.

• Hayır ya ne alaka.Bu gerçekten teyzemin yaşadığı bir olay...

• merhaba.gerçekten çok ilginç.sizinle bu konu hakkında iletişime geçmeyi çok isterim

Kızlar Ne Diyor 9

• nasıl etkisiz hale gelecek söleyeyim mi?.. ama yapabilecekmisin bilemem :))

• biliyorum :)))

• herşeyede atlamıyim beni büyücü sanacaklar yaniii.. ama iyi kahve falı bakarım .

• söliyim evdeki huzur birlik dirlik bozulsn diye yapılıyor bildiğim kadarıyla .eşler ayrılsın aile dağılsın evin huzuru kalmasın amacıyla. annem anlatmıştı ordan biliyorum :))

• amaç evli isen ayırmak için yüksek olasılıkla..

• maddı durumunu falan kıskanmıs olabılır aıle ıcındekı huzurunu yada esınde gozu olan bırı sızı ayırmak ıcınde olabılır...

• Allahından bulsun manyak hiç bir fikrim yok ama ne için olabilir huzurunu aileni dağıtmak içindir ya kıskanıyordur yada gözü vardır kocanda falan

• Duyduğuma göre çocugu olmasın diye yapılıyormuş ama emin değilim tabi ki sadece bir duyumsama.Görsem naparım onun saçını başını yolarım.

• Böyle şeylerle uğraşıyorsa zaten gerizekalının tekidir. Diksiyonu düzgün bir arkadaşınız arasın "şu kişiye böyle böyle yaptığınız gizli kamera ile tespit edilmiştir, kişinin şikayeti üzerine hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır" falan diye sallasın.Başka bir konuda tutmuştu ama bunda tutar mı bilmiyorum =)Sebebi muhtelif. Kızı varsa onu size yapmak istiyor olabilir, kazancınız gözüne batıyorsa işleriniz ters gitsin istemiş olabilir, bir sürü saçmalık işte...

• Vallahi en mantıklısı bu.
      Tüm komşuları hemen hemen aynı anda arayın ki birbirlerine haber veremesinler. karı koca ikisinide arayın

hangi daireye yaptıklarını söylemeyin ki kendinizi ifşa etmiş olmayın. mağdurun ismini veremiyoruz desin konuşan kişi.

• Bu linkte domuz yağı büyüsünün çözümünü okudum şimdi. link

• 5.domuz yağı kiliselerden alınabiliyor. papazlar büyü için kullanıyorlar ve bu iyi bir gelir kaynağı. çözüm: kapıyı sirke ile silmek. Eşleri ayırmak için çok kullanılan şeylerden biri de domuz yağıdır. Büyüyü yapacak olan kimse bir parça domuz yağını alır, koynuna sokar. Sonra bir kiliseye giderek rahipten kendisini okumasını ister. Rahip bu isteği kabul ederek o kimseyi okursa maksat gerçekleşir. O insan okunurken koynunda gizli domuz yağı da okunmuş olur. Bu okunmuş domuz yağını çiftin yattığı yatağa koyarsa, o zaman karı koca birbirini domuz gibi görmeye başlar, birbirinden nefret ederler. Büyüyü yapan kişi, eğer yatağa koyamıyorsa, sokak kapısına sürer, bu da tartışma ve kavgalara yol açar.Domuz yağı, büyü sektöründe kullanılan vazgeçilmez araçlardan biri. Domuz yağı ile yolunda giden işlerin bir anda çıkmaza girmesi amaçlanıyor.Büyüye maruz kalan karı-kocanın birbirlerini yabani hayvan gibi gördükleri söyleniyor. Domuz yağı, iki kişiyi birbirinden ayırmak, ticari hayatı yok edip dağıtmak, itibarın kaybolması, yıldızın düşmesi gibi yüzlerce kötü amaç için kullanılabiliyor.

• alıntıdır.ama olsun en azından doğru bilgi vermek için araştırdım.

• Büyü sektöründe iyi para var galiba.

• gibi gözüküyo :)) yalnız büyüyü yapan kişinin bundan kurtulması ayları yılları alırmış çok tehlikeliymiş hatta bu hayatına bile mal olabilirmiş..

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bu konulara pek inanmam ancak; Domuz yağı ile ilgili bu dediğin büyü ev ahalisinden birisini (muhtemelen erkek) evden veya soğutmak ve karı koca, nişanlı, sözlü olanları ayırmak için yapılıyor diye duymuştum.Çevremde buna inanıp şahit olduğunu söyleyen birisi vardı oradan biliyorum. Hatta kuvvetli bir büyü olduğunu ve tuttuğunu söylemişti. Her ne kadar ben inanmasam da yine de Allah korusun diyorum...

• Yanaklarından öperim, bende ona zeytinyağlı dolma ikram ederim..:)S...m büyüsünü ya yaparsa yapsın banane..:D

• Bunu yapan kişi domuz bağı ile ölümün nasıl birşey olduğunu da bilir muhakkak... İşte bu ölüm şekli ile sonsuzluğa yolcu ederdim :)

• yolu açık olsun derim bende

• Babaannem zamanında anneme yapmıştı... Canım annem napsın gidip başka hocaya danışmıştı...

• Beyzbol sopasıyla döverim..

• Bu adamlar domuz yağını nereden buluyor onu da hiç anlamam.

• hindistandan küçük kutular içinde geliyormuş ve malatya bölgesinde çok yaygın yapılan büyüymüş

• Kapı üzerindeki gözetleme deliğini söküp küçük bir kamera yerleştir, görüntüleri kaydet.

• yapan yapacağını yapmış zaten

• Domuz yağı süren kişi bayansa ona bi yağ sürerdim ki dokuz ay sonra kendisini doğumhanede alırdı. Erkek ise orası meçhul ya o beni ya ben onu

Yükleniyor...