Hep etkileniyorum çok çabuk sıkılıyorum..

Quarante
Ya şöyleki.ben bi sorunumu dicem.kendim büyütüyorum bilmem ?

ben fazla etkileniyorum.herşeyden herkesten.ve şöyle bi özellik varki biriyle çıksam 2 günden fazla duramıyorum.hemen ayrılmak ya da başka biriyle olmak istiyorum.bu yönden kendimi kırıcı buluyorum.neden böyleyim diye.?Bazen söylemek istiyorum, gerektiğinde kırmak, üzmek, bağırmak ama yapamıyorum engeller var ailemin ne tepki vereceği..

Eğer yaparsam birdaha hiçbir şey eskisi gibi olmaz diye düşünüyorum.Çok özgür, saçmalayan bi genç değilim.Hippi, hoppa tarzıyla alakamda yoktur.Saygılıyımdır.Ama olmuyor.kendim gibi hissedemiyorum.Ama çok çabuk etkileniyorum.Erkeklerden mesela.Benden yaşça büyük olan erkeklerden mesela..

Hemen hemde.Onu getiriyorum baş köşeye koyuyorum.Sonra zamanla yok oluyor.hafif hafif.Bu beni rahatsız ediyor.Ne mal biriyim lan ben diyorum.Bunun gibi..

Sizce ne lan bu :D

Delimiyim neyim.18 yaşındayım.ergen felan dersiniz sıkarsınız canımı.Olsam nolur sanki.İnsan familyası hariciyim.

Hadi yorumlar beklenir.
Hep etkileniyorum çok çabuk sıkılıyorum..