Vücudum çok orantısız gibi geliyor, erkekler böyle vücutlu kızlar hakkında ne düşünüyor?

Gizli Üye
bana vücudum orantısız gibi geliyor. klasik türk kadınında olan armut tipi vücuda sahibim. üst bedenim 36 bedenken kalçalarım 40 42 ye çıkıyor aslında dışardan fark okadar belli olmuyor ama sanki ben önden yürüyorum kalçalarım arkadan geliyor çok psikolojimi bozuyor özellikle erkekler böyle vücutlu kızlar hakkında ne düşünüyor merak ediyorum
Vücudum çok orantısız gibi geliyor, erkekler böyle vücutlu kızlar hakkında ne düşünüyor?