Sevgilim'le birlikte olduğumu ailesi öğrendi?

Gizli Üye
şunu yazarken elim ayağım titriyor şu an çok kötüyüm benim 10 aylık bir ilişkim oldu az önce bitti ben kız arkadaşımla birlikte oldum bekaretini ben aldım ikimizin isteğiyle tabi dililer gibi seviyorduk şuana kadar ve şu an ondan nefret ediyorum kız arkadaşımın kuzeni öğrenmiş birlikte oldumuzu hemen kız arkdaşımın annesine demiş anneside babamı aramış babam çılgına dönmuş resmen benden nefret ediyor almam o kızı diyor kız arkadaşımın anneside oğlunu şikayet edicez oğlunu hapishaneye atıcam diyor babamda ediyosan et demiş ! ve bu arada kız arkadaşım 17 yaşında bende 18 yaşındayım sonra kız arkadaşım beni aradı herşey bitti dedi baban beni istemiyor dedi nasıl annem herşeyi söyledi o an başımdan aşşa kaynar sular döküldü . kız arkadaşım beni konuşturdu meğer yanında annesi varmış kayda almışlar beni konuşturdu çözüm bul dedi bana bende konuştum söyleme nerden bilcekler felan dedim anneside telefonu aldı ben bunları kayıt altına aldım dedi ben artık o an bittim lütfen ne yapıcam
Güncellemeler
+1 yıl
bugün hal oldu çok teşekkur ederim kimlikte benim yaşım da 17 onunda 17 t. c 104 maddede var avukata söyledik hiç bşey yapamazlar babamda geldi konuştuk baba oğul misali oh içim rahatladı dünya benim oldu sanki hepiniz iyiki varsınız :))
Sevgilim'le birlikte olduğumu ailesi öğrendi?