• Sor
  • Bence

Ruh olmayınca beden bir hiçse ruhuyla sevişenler aldatmış olmaz mı?

ruh olmayınca beden bi hiçse ruhuyla sevişenler aldatmış olmaz mı? yani hayalini kurmakla yada iki sevgili sadece hayal ederek sevişse o işi yapmış sayılıyolar mı? neyse saçmaladım ama siz anladınız ruhuyla sevişen kaç kişi var?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aldatma genel olarak kişilere göre değişmektedir. Herkesin aldatmaya yaklaşımı farklıdır. Kati olarak aldatmak gerçek olarak birşeyleri paylaşmak veya yaşamaktır. Ruhuyla sevişen aldatırsa, rüya gören ne yapmış olur tahmin bile etmek istemiyorum. Her zihin cinsel olarak hayaller kurar ve hormonları tetikleyen anlar yaşarlar. Kişinin cinsel duygularını ve hayallerini geliştirebilmesi için zaman zaman bu gereklidir. Bunların hiçbirisi aldatmak değildir. Birisini arzulamak ve onunla seviştiğini düşünmek kadar güzel ve heyecan verici bir durum yoktur. Ancak bu durum sürekli ve sadece bu şekilde kaldığında kişi açısından bazı problemler ve hayal kırıklıkları olabilir. Çünkü herşey hayal edildiği gibi olmuyor maalesef. Herşey kararında ve yerinde olmalı. Emin ol ruhuyla sevişen çok kişi bulabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevişmek sevişmektir ruhlu ya da ruhsuz farketmez mesaj iletilmiştir ..

• sorduğun soruların aldatma üzerine olması acaba özgüvensizliğinden mi kaynaklanıyor

• yok kitap okuyorumda şu an orda <ruhlarıyla seviştiler< diye bi cümleye takıldımmm

• kızlar ve vazgeçemedikleri aşk kitapları

• ben buna uzunca bir cevap kaleme almıştım ama bağlantı gidince o cevap da kayboldu.bak şimdi de toparlayamıyorum ilk yazdığım gibi.

• Duygusal yoğunluğuna göre değişir. İki vücut bir tek gönül olma durumudur. Oldukça azdır

• "Bil ki ruhlar okyanus, bedenler köpüklerdir." bedenin ihtiyaçları vardır,ruhun birşeye ihtiyacı yoktur. Nasıl bir ironi yaptın böyle...

• Valla anlamadım gitti :D

• tüm bayanlar ruhumla sevişebilir :) biliyorum hissediyorum var bunu yapanlar hissediyorum :)

• kimin ruhuyla

• Senin anlattığın sanal zımbırtının görsel olmayan boyutu :)) Her insan bir zamanlar bir mankeni yada artisti hayal etmiştir :))Bunun dışında Ruhsuz Sevişemez insan.. Nekadar Hayvani bir dürtüde olsa.. 2 beden 1araya geldiğinde birbirlerinin ruhunun derinliklerine ulaşırlar..Patates Gibi Yatanlar işte Onlar Ruhsuzlardır ;)))

• :)))))

• Sayılır evladım. Zinhar günahtır, caiz değildir :D

• beden ile ruh ortak olacak benimle sevişecek ;)

• Sonrada gecenin 3 ünde korkuyorum evde yanlizim diye soru soran tip

• onu mecburen yapıyoz ama elimizde degil yani

• Alkol almak için akşamı bekleseydin olmazmıydı

• :Dd iş yerindeyim yaaa ne alkolüü :DD

• Öncekileri Göster
    • ya şöyle düşün ölünce ruh yok beden bi hiç oluyor dimi? e o zaman bizi herşeye iten ruhumuz değil mi? yok ben bugün fena sacmalıyorum

• Saçmalamıyorsun..Soruda anlatmak istediğin şeyi ifade edememişsin..İnsanın davranışlarını ve yaşam şeklini kişinin ruhu değil kişiliği belirler,Kişilik akılla alakalıdır..Güzel olan şeyleri kendine almak kişilikle alakalıdır.. Ruh kavramına gelince benim inancıma göre ruh yoktur..Ölünce hepimiz yok olacağız,gidilebilecek bir cennet cehennemde yok ne yazık ki..Geleceğini ve iyi şeyler yapıp yapmayacağını aklın ve kişiliğin belirler..

• ruhla sevişme olmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• zaten aldatma beyin ruh ve kalp ile olur

• geceleri ziyaretine gidiyorum sevglmn kulagına uslu dur diorm bide öpüyorum bazen .. ruhumu gönderip geliyorum..sevişiyomuuz öpüşüomuuz artık nabıysk

• RocknRollaBir dakika önceAlkol almak için akşamı bekleseydin olmazmıydı..

Yükleniyor...