• Sor
  • Bence

20 yaşında bir erkeğin kız arkadaşı olmaması normal mi?

Sizce 20 yaşında bir adamın kız arkadaşı olması normal mı açık konişim kendimi söyliyorum 20 yaşındayım ama hiç kız arkadaşım olmadı ne yapmalıyım ve etmeliyim ki kız arkadaşım olsun teşekkürler, saygılar ve sevgiler arkadaşlar.

Güncellemeler:
kız arkadaşı olmaması demek ıstedım detayda yanlış bılgı verdım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence bunun için sevinmelisin kendini eşin olacak insana saklaman hoş bir şey.

• zamana bırak

• Kardeş çıkmak için biriyle çıkılmaz seversin,aşık olursun karşındakide severse çıkarsın.Sırf kız arkadaşım olsun diye biriyle çıkılmaz.Anormal falanda değil.Gayet normal.

• Gayet normal.

• bisey olmaz bulursun bir ara.

• Nesi anormal bunun ?bulursun zamanla mutlaka birini

• arkadas sıtelerınede gırıyorum bulmak ıçın ama zaman gosterır ne olacanı

• arkadaş sitesiyle olacak iş değil

• Nıye

Erkekler Ne Diyor 9

• sosyalleş. çık dışarı dolaş farklı farklı arkadaş ortamların olsun falan filan.

• Sana şunu diyeyim. Şimdi sosyallik felan diyorlarda veya işte kendine bak felan diyorlardır. Kader gerçekten kader. Yani gayet normal. Kimseyi takma ya sen onu bulursun ya o seni elbet bir gün. Bu işler gönül işidir. Kaderdir. Zamana bırakmalısın.

• degil

• Acele etme

• Kadınlar şeytan zaten boşver rahatına bak :Dİlk taşı en günahsız olanınız atsın :)))

• Sizin de seytana uyasiniz var.
      Simdi herseyi seytana yuklemeyin.

• Öncekileri Göster
    • uyudururlar,uydururlar :D

• uymazsa bi numara büyük veririz diyosun yani ahaha :D

• Normallik ya da Anormallik diye algılama bunu. Senin kadar bayan arkadaşlarında aynı sorunu bu. Sosyalleşmek, değişik çevrelerde bulunmakla ilgili biraz. Günlük hayat içinde çoğu zaman çevremizdeki 1 km2 lik bir toprak parçasını ve oradaki insanlarla ilişki içinde kalıyoruz. Düzelecektir..

• 20 değil Bir ömür olmayanlar var..Tek derdin bu olsun kardeş..Zamanla herşey olur...

• benim gsli kardeşim. Sorun bence sende. Öncelikle ne kadar sosyal bir insansın. Çevrendeki insanlara yaklaşımın nasıl. Soğuk bir karakterin mi var. Hiç mi okulda kız arkadaşın olmadı. Bunun için ne kadar çaba gösteriyosun beğendiğin biri olduğunda onu elde etmek için ortam hazırlıyo musun. Yoksa hazıra konayım ben durayım o gelsin diye mi davranıyosun.

• ıyı bır ınsanım ama bıraz utangacım yanı hayır okulda hıc kız arkadasım olmadı

• evet utangaçlığın bunun en büyük sebebi olabilir ama bunu yenebilmen için arkadaşlarınla buluşup bir yerlerde oturrup sohbet etmen lazım. Yani girişimci olmadan hiçbir şey olmaz. buluşun arkadaşlarınla sohbet et. Açılırısın yavaş yavaş

• hiç normal bir durum değil

Yükleniyor...