Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Silikon kordonlu saatler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu aralar çok sık görmeye başladım, bence çok güzel duruyor, güzel, bilekte hoş duruyor.. siz neler düşünüyorsunuz? beğendiğiniz modellerin linklerini paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
soruda belirtmeyi unutmuşum renkli olanlardan bahsediyorum, :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimisi alerji yapıyo, zaten dokusunu sevmiyorum, dokununca huylanıyorum :/

0|1
    0|0
  • Sevmıyorum :|

0|1
    0|0
  • Bu saat modellerinin size yakışacağını düşünüyorum : link link link link link

0|1
    0|0
    • teşekkürler, aslında kafamdaki link buna benzer bişeydi, yani verdiğin 2.linke yakın ama sanırım vazgeçtim:)

• eheheeh tamam şimdiden güle güle kullanın :)

• vazgeçtim:) yine de sağol:)

• güzel oluyor o saatler

0|1
    0|0
  • Benimki beyazı :) Renkliler pak hoş durmuyo sanki

0|1
    0|0
    • teşekkürler,:)

• Aslında siyah,lacivert olabilir ama emin ol deri ya da metal kordonlular daha karizmatik duruyo :) Silikon olanlar daha çocuksu sanki

• evet haklısın, genel düşünceyi merak ettim:)

• modası geçti bile bence 1 senesi doluyor..

0|1
    0|0
    • evet geçen sene çıkmıştı, bu sene herkeste görmeye başladım.:) teşekkürler:)

• yok ya pek yakıstırmıyrm.

0|1
    0|0
  • renkli olanlardan bahsediyorsun sanırım. ben begenmiyorum. ozellikle erkeklerde hoş durmuyor. bayanlarda belki..

0|1
    0|0
    • evet renkli olduğunu belirtmeyi unutmuşum, teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Büyük konuşmak gibi olmasında üste para ver yine takmam onu erkeğe yakıştırmıyorum çok hippi gibi duruyo:) link bunun yerine, link bunu tercih ederim:)

0|1
    0|0
  • Benimde dikkatimi çekti jelibon gibi rengarenk. Karar veremedim ben henüz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...