Yağ yakıcı ürünleri kullanmak zararlı mıdır?

Yağ yakıcı ürünleri kullanmak zararlı mıdır ? Kilolu birisi değilim. 1.73 boyunda 69 kilosu olan biriyim. Ama karın bölgemde biraz yağ var. 3 Aydır body sporu yapıyorum. Sizce yağ yakıcı ürünleri kullanmamın vücuduma bir zararı yan etkisi var mıdır ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bitkisel urunler kullanmayi tercih et bence :))

• saolun :) bazı arkadaşlar yeşil çay felan iç dediler

• Öncekileri Göster
    • rica ederim arkadasim ne demek
      her zaman yardima ihtiyacin oldugunda haber ver yardim ederim :)))

• saol hayalci aynen istek yolladım :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• carnitine kullanıyorsun sanırım bir zararı olmaz

• wellnes dediler

• Dopal olmayan hiçbirşeyi vucuduna alma

• Merhaba iyi günler. Ben bu alanda 3 yıldır çalışan birisiyim. Yağ yakıcı ürünlerden kastınız krem tarzı sürülen mi yoksa hap gibi sindirim yoluyla tüketilen ürünlerden mi?Her ikisi içinde aslında temel aynıdır. Ürünün elde ediliş şekli yani doğal yollardan mı elde ediliyor yoksa sentetik mi? Günümüzde firmaların kar etmelerindeki en önemli etken maliyetleri düşürmek olduğundan labarotuar ortamlarında elde ettikleri insna sağlığına zararlı bir takım ürünleri piyasaya sürmektedirler. Bu tarz ürünleri kullanırsanız sonucu felaket olacaktır.Mesela kalsiyum vücutta yağ yakımını hızlandıran birşeydir. Kalsiyum tüketiminizi arttıracak bir diyet uygularsanız. Yağ yakımınız sporunda desteğiyle daha da artacak ve umarım sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

• saolun :) kalsiyum+ spor dediniz hımm bana bi arkadaş wellnes gibi bişi dedi..içeriğini bilmiyorum ve güvenemedim

• Evet ben wellnes sektöründe uzman sayılırım. Yeni çağın en önemli sektörleridir ve daha da olacaktır. Detox ve doğal ürünlere yöneliş olarka açıklayabiliriz genel olarak.

Yükleniyor...