Sinemada film izlerken kuşak çatışması hakkında düşünceleriniz neler?

waffenss
Bugün sinamaya gittim. Yalnız otururken, sağıma genç bir çift, soluma yaşlı bir çift oturdu. Film esnasında genç çift hiç susmadı desem yeridir. Kız her şeye gülüyordu, ağlanacak yere gülüyordu. Yaşlı çift tam tersi sessizce filmi izledi. Artık filmin sonlarına doğru yaşlı çift ağlamaklı oldu, gençler ise fingirdemeye devam ediyordu. Sinamaya sırf oynaşmak için gelenler var. Genel olarak gördüğüm bu. Yaş itibariyle büyükler saygıyla izlerken, genç kesim tam tersini yapıyor. Sizin görüşleriniz ne bu konuda ? He bir de film esnasında mesajlaşma var.
Sinemada film izlerken kuşak çatışması hakkında düşünceleriniz neler?