Abim bir kızı çok üzdü. Kız inş. pişman olursun kimseyle mutlu olamazsın demiş?

Gizli Üye
Abim bir kızı sevdi. Kızın niyeti yoktu ama abim uğraştı kızı kendine deli gibi aşık etti. Kızla bende görüşüyorum. Abimin 2. ay itibariyle o ilk zamanlarda ilgisinin olmadığından bahsediyordu. Aralarında bundan kaynaklı sorunlar çıkıyordu. Bir ara da cinsel birşey den dolayı kavga etmişler. Şöyle ki kız ilişkiye girmek istiyormuş ama aşırı korkudan yapamıyormuş. Birgün yine denerken abim fazla üstüne gitmiş kızda çok korkup kaçmaya çalışmış. Biraz sesini yükseltmiş. Abimde evin kapısını vurup çıkmış kız ağlarken. Neyse iki hafta konuşmamışlar. Kız sonra dayanamamış ve seni seviyorum diye mesaj atmış. Cevap yok. Sonra görüşelim demiş. Cevap yok. En son ayrılalım demiş. Abim bunu daha önce uyarmış ayrılıkla gelme bana tamamen biter diye. Kıza ben ayrılmadım sen ayrıldın diyormuş. Ama bilmiyorum başka çare kalmamış galiba kızın elinde de. Sonra tartışmaya başlamışlar falan koptular tabi. Kız araları bozulduğunda faceden ayrılık şiiri paylaşmış abimde bunu ima olarak anlamış. Ayrılma sebebini kıza yüklemiş tamamen. Defiğim gibi ayrılalım diyen ben değilim sensin diyormuş. Ama kız aslında ayrılmak istememiş hemen de dönmek için uğraşmaya başlamış. Kız abimden vazgeçmedi. Mesajlar atmış barışmak istemiş abim terslemiş. Kalbini kırmış çok. yüz yüze geldiklerinde normal muhabbet edebiliyorlarmış. Bana bunları anlatan kız. Görüşüyoruz hala. Abimin hayatında başkası var artık ve bunu kıza söyledim. Bilmesi lazımdı. Birkaç gün önce son mesaj atmış abime sadece görüşelim mi diye. Abim cevap vermeyince kız akşam uygun musun yazıyor bu sefer. Abim tersliyor bu sefer. Kız hala çok aşık çok seviyor. Uzun oldu ama sorum bu kız pişman olsun falan dedi ya abime. Olur mu ki böyle birşey. Hala acı çekiyor kız onun dönüp dolaşıp kapıma gelmesini dilerim allahımdan diyor.
Abim bir kızı çok üzdü. Kız inş. pişman olursun kimseyle mutlu olamazsın demiş?