Seven insan öpüşür mü?

Sevgilim, sürekli bana sarılmak ve öpmek istiyor ama öyle böyle değil sürekli. Arkadaş ortamında otururken gel şuraya gidelim oturalım felan diyor. Sizce normal mı? Beni seviyor mu ya da öpüşmek için mi çıkıyor?

Güncellemeler:
Konu ayrılıktan Açılmıştı, Ben yalvarmam hiç bir kıza demişti. ama bir kez ayrılmıştık mesaj atmıştı seviyormu sevmiyormu bilmiyorum.. Öpme diyorum 10 dakka geçiyor tekrar öpüyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yagmur beni islatmak icin mi yagiyor gibi bir soru bu seven insan opusur tabiki opusmek icin cikilmaz seni arzuluyor iste daha ne istiyorsun keyfini sur bol bol opus askiniz guclenir

• "öpüşmek için çıkılmaz" demişsin de... başına "sadece" eklemeyi unutmuşsun.

İyice öpsün sıra başka şeylere de gelir... Sadece cinsellik yaşamak için bayanlarla birlikte olanlar hiç az değil...

• hahaha ;) demek ki benim vatoz balığı akvarumun camına aşık ozaman hiç bırakmıyor alemsiniz :)

• Oda Öyle diyor aşkımız güçlenir felan :S

Erkekler Ne Diyor 17

• Vantuz seviyesine geldiğinde bence seni kullanıyordur.

• istekleri normal ama arkadaş ortamındada kendisini frenlemeyi bilmeli...

• Şimdi ergen arkadaşımızı yargılamaylım hemen Belki özel anlar yaşamak istiyor sevgilisi ile belki öperek bazı şeyleri ifade etmeye calışıyor. Senin amacın konuşmalarından ne yapmak istediğini sezmeye çalış. Tabi öperken nasıl öpüyor o yarı bir durum ateşlimi? hırçınmı? yoksa tad almakmı ? bunları sen söylemelisin. :)

• kızların bu durumlarından ben de rahatsızım... öpersin sapık derler öpmezsin iktidarsız mısın gay misin derler... evlerden ırak durum... madem hissettiğimi yaşayamayacağım seni hayalimde yaşatırım daha iyi... onu yapma bunu yapma... napalım siz söyleyin...

• Bence seni sevmiyor sevse seni kuytu yerlere çekmezdi öpüşmek olayını bilmemde sarılıp omzuna başını koyuyor uzun bir bekleyiş yapıyorsaolabilir

• Eski kız arkadaşım geldi aklıma benle öpüşmek içinmi çıkıyorsun derdi ne alakaysa :)

• ipin ucunu kaçırmadığın sürece öpüş... ama öpüşürken onun ellerine dikkat et sonradan vücudunda olduğunun farkına varmazsın! bu işin sonu belli görünen köy klavuz istemez dikkat et kendine

• Öpmesine bu kadar takılma..Rahatsız ölüyorsan açıkça söyleyip mesafeli davranmalisin.Ne kadar arzulu öpersen o kadar seviyorsun diye bır sey yok..Daha ileri aşamaları da var.. Rahat degilsen zorlama kendini. Pişman olma yaptığın hicbirseyden.

• Bana kollarıanı uzatsan birazSeven napmaz :)))

• Fazla ergen bir kişilik aklında sadece cinsellik var .

• seven insan öpüşür de seninki biraz abartmış. Ya da kaba olacak ama azmış :)

• merhaba değerli arkadaşım sorunu okudum sana şunu söyleye bilirim senin bedenine yada tenine değil önce kalbine dokunmalı seni gerçekten seven biri zaten ilk önce gözlerle konuşur ama gördüğüm kadarı ile bu kişi hormonal takılıyor ve senden edindiğim gözlem ise senin daha çok kalbine ve ruhuna hitap etmesini istemektesin işte o halde bu çıktığın kişiyi sakin ve yalnız kafanla tekrar gözden geçir senin için en güzel olanı budur iyi bayramlar

• sevgiyi hissettirmesi sanaayırdığı zamana ve onu her arayışında ulaşa bilmene hatta parmağına iğne batsa hissetim onunda canı yanmalı işte gerçek aşk öyle bişi onunki şimdilik hormonal azgınlık gibi görünüyor

• Bana sevgisini hissettirsin istiyorum. teşekkürler sizede :)

• 24 Saatte öpmek istemez bence sıkılmadan degerini bil ilerde çok ararsın ciddiye binerse.

• cinsi münasebet konusunda "asla izin vermem" sinirindeysen, zaman geçtiğinde bu çocuk konacak başka çiçek bulduğunda, o yılışık öpücükleri aratabilir sana yalnızlıkta. vakit geçmeden ya ilerle ya da olaylara hakim olmaya çalış. onun ne istediği belli. :) sen ne istiyorsun, onu düşün.

• gitme bile demez diyorsan o sevgi değil, aşağıda soul söyledi; hayvan ergenlik hisleridir. hayaller yıkılmasın. :/

• ya Beni sevdiğni Biliyorum ama, öyle aşırı derecede değil. ayrılırsak Gİtme bile demez..

• su an opebildigi icin opuyor.izin versen cinsi munasebete aninda unutur opmeyi

• o da surekli oper o zaman.

• asla iizin vermem'

• ilişkide sürekli cinselligi düşünüyorsa duygularını hiçe sayıyordur. Bence sürekli yapıyorsa sadece öpüşmek icin sevgilisiniz

• erkek arkadaşın ortalama bir ergen hayvan.cinsellik yu-kakak birşey olmasa da, arkadaş ortamında tenhaya çekilip öpüşmek falan enteresan yani.

Kızlar Ne Diyor 13

• öpüşür öpüşür bu devirde neler neler yapılmıyo ki sırf seviyorum bahanesiyle:D öpüşmekte bişey mi:D zevkini gideriyo çocuk bikaç haftaya kalmaz ayrılırsınızzzzzzz:D

• arkadaslarının yanında suraya gıdelım demesın barı arzuluyor senı ama sevıyor mu bılemedım..

• :D öbüşürsünde herşeyin bi adabı uslubu vardır arkadasların yanında milletin içindede öpülmez ki :D seven insan öper tabi ama bence bu sevmekten farklı bir durum gerçekten aşık oldugum bi insanı elbette arzularsın ama abartılısı farklı bir amaçtır...

• arkadaş ortamında gel şuraya gidelim falan demesi tuhafıma gitti ama bunun dışında seven insan öpüşür tabii ki . yalnız seni zorluyorsa fırsattan istifade sürekli öpmeye calısıyorsa.. yani bunu hissediyorsan eğer muhtemelen öyledir.

• Bende seni arzuluyor.Sadece arzuluyor.

• Tabiki de öpüşür, daha çok öpüşür hatta.

• Her şeyin fazlası zarar... Bu yüzden bunun sevgiyle pek de alakası olduğunu düşünmüyorum...

• ne alaka canim, asik olan insan cok dogal olarak sevgilisini öpmek ister.. bence tuhaf bir durum yok ortada, sen cok büyütüyorsun.. birak öpsün cocuk seni :D

• Böyle hikayeleri çok duydum . Tek isteği zevk almak diye düşünüyorum ama hiç belli olmaz.

• inş. Böyle değildir

• öpüşmek ömrü uzatır yahuu sanırım ben hiç ölmiycem :D:D

• emin ol ruhen ölmezsin bedenen bellki :))

• Her şeyin yeri zamanı var, sürekli seni öpmeye çalışarak bence niyetini belli etmiş, sevmiyorsan uzak dur derim, tabi yine senin bileceğin iş;)

• iş belli zaten abi daha neyine seviyor mu sevmiyor mu dicen ahanda arkadaş koymuş lafı o da istiyo snde istiyon:D:D bence bu soruyu bi kendine sor:D sen izin veriyon ki o da devam ediyo bn olsam bnde öperim izin veren birini çocuğu suçlamayalım şimdi:P:D

• Sevmesem öptürmemki :/ Birde aynı sınıftayız düşünün yani. durum vahii.

• Seven erkek de opusmek ister, sevmeyen erkek de. Sen eger istemedigini belirttigin halde israr ediyorsa sevmiyordur buyuk ihtimalle.

• Hayir sen normalsin. Ben gercek sevgiden bahsediyorum sevmeyen erkek derken, sevdigi icin degil de onunla oynasmak opusmek icin birlikte olan erkekten bahsediyorum

• O ne demek ya.. Sevmediğin birini nasıl öpüyorsun, yada nasıl öpebilirsin ki..?
      Düşüncesi bile iğrenç, öpüşmek sevgiliye olan arzudandoğar, yoksa ben mi garibim?

• simdi soyle de dusunmek gerek - ona ne kadar guveniyorsun? seni gercekten seviyormmu? iliskiniz ciddi mi ? seninle evlenmek istiyormu? yoksa gonul eglendirmek mi istiyor bunlarda cok onemli..

• erken *

• cok erkek opusmek icin falan...

• İlişkimiz ciddimi dğilmi bilmiyorum daha 1 ay Oldu.Bana ilk çıktığımızda sen başka kızlar gibi değilsin felan demişti. Bu lafı biraz hoşuma gitmişti,

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...