Bir kız nasıl etkilenir? Özellikle kızların ağzından cevap rica ediyorum.

Biliyorum çok geniş bi başlık ben bunu daraltayım. Belki göreniniz vardır benim hikayemi. Görmeyen de bakabilir. Ben bu kıza aşığım. Ama o benden hoşlanmamak için direniyo diyebilirim araya mesafe koyuyor. Sebebini henüz anlamış değilim. Ama kızın tek bildiğim benle arkadaş kalmak istediği lakin davranışları hiçte arkadaşça değil. Bişey olacak gibi olurken izin vermiyo. Ben bu kızı kendimden soğutmadan nasıl etkileyebilirim ?

Güncellemeler:
Çoğunluğun söylediği gibi başka bi kızla ilgilenme kararı aldım bi nevi kıskandırma amaçlı, çok üstüne düşmüyorum yeni tanışmışız gibi cevaplar veriyorum.. Umarım işe yarar ... :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• peki sen ne hissediyorsun bu durumda merak ettim?sence seni peşinden mi koşturmak için mesafe koyuyor yani biraz sürünsün öyle gelsin.Yoksa gerçekten seni istemiyor mu ? Bence istemiyorsa yapılacak bir şey yok.bir süre kendi hayatına bakıp, başka kızlarla muhabbetini falan görmesini sağla.Belki kıskanabilir :D

• deneyebilirim sanırım teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıza olan ilgini kes. Eger sana karşı herhangi bir duygusu varsa sana gelir.Hem olmuyorsa olmuyordur.Neden ısrar ediyorsun kı..

• sanırım yapılacak tek şey bu artık.. :/

• Başkasıyla sevgili ol, koşa koşa gelir

• söylediğin mantıklı olabilir ama bunun için bana biraz olsun bağlanması gerekmez mi bağlıysa da bunu bilmeliyim :/

• kaç ne biliyim bi yakın davran bi uzak kızlar böyle şeylerden hoşlanır sürekli peşinde koşarsan zaten olcağ varsa da olmaz

• haklı olabilirsin teşekkürler :)

• Sen de ona mesafe koy.

• çok zor bişey söylüyosun onun gülüşüne ölürüm :/

• :)

• Herkes Öyle aslında. Hep seni sevmeyeni seviyorsun, O sana aşık Oluncada kaybetmeye yer arıyorsun..

• bu gerçekten başka :/ öncekiler takılma amaçlı düşüncesi vardı. arkadaşlarım bile farkında senin ağzın iyi laf yapardı noldu sana diyo. Bakıyorum harbiden noldu bana kızın yanında saçmalıyorum :P

• aynı kaderi paylşıyorus seninle..ben cevabı bulamadım.. olurda cevabı bulursan.. bana da mesaj olarak atarsın ok _? insanlar olmayanı istemekte ısrar ediyo nedense...

• peki :/

• Ben de senin cevabı merak ettim. Anlamam lazım, şaka değil. "olmayanı istememekte ısrar etmek" ne demek..

• insan ne derse desin "zoru sever".
      olmayana "zor" dersek cümle şöyle olur "zoru istemekte ısrar etmek"
      dediğim gibi insan zoru sevdiği için yapacak bişe yok. çabalayacan,çalışacan ve zor senin olacak yada istemeye istemeye kolayı seçecen(yani senin sevdiğin birini değilde seni seven birini sevecen)

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı duruma düşmüştüm yaklaşık 5 yıl önce (:bazen fikir ayrılıkları,bazen tarzlar,renkler ve seçimler herneysebazı kızlar ve biz erkek yanımıza yakıştırdıklarımızı bi kalıba sokabiliriz,mesela sen şu an o kıza odaklanmışsın ve başka hiç bir şey düşünemiyorsun,o kızda belki sen hariç herşeyi düşünüyor olabilir.Her cümlesinde her gülümsemesindebir umut arama, illede onu tavlamak istiyorum diyorsan sana epey bir zaman lazım ve onun bir erkekte aradığı ne varsa başka bi arkadaşı vasıtasıyla öğren araştır, ben öyle yapmıştım :)yıllar sonra çık karşısına cool bi şekilde şeklini koy, bencebenimki noldumu diye soracak olursan, araştırma yaparken: o hoşlandığım kızın tiksinç bir şey olduğunu anladım.kafamdaki o aşk diye şeklini cizdiğim şey bi anda acayip bir şeye dönüştü ve bitti unuttum.3 yıldır görmedim ve şimdi aklıma geldi yazmak istedim.boşver gitsin sendeee :)

• biliyo musun belki de haklısın. ama işimi belkilere ve şansa bırakmak istemiyorum şans benim en büyük düşmanım çünkü : / işimi zamana bırakmalıyım belki de...

• Öncekileri Göster
    • daha önceleri senin gibi düşünürdüm güçlü bi erkektim duvarlarım vardı ama aşk yıktı duvarlarımı bence sen hiç aşık olmamışsın :/

• mesele benim aşık olup olmadığım mı sence ? boşver olum, ben aşk için ne kavgalar ettim ne olaylar çıkardım :), kardeşim aşık oldu çocuk kendini yedi bitirdi her seferinde bir laf söyledi ben 1000 nasihat verdim askere gittim geldimki bizimkisi bobiler bozukluk denen bi hastalığa yakalanmış.. blaa balaa blaa herneyse uzun lafın kısası, seni gerçekten sevecek kızlarla takıl, bunuda koyver gitsin

• Senden korkuyor ve çekiniyor kısacası bu.Yüksek Ego yu çıkarmanın zamanı Hadi arkadaşım kolay gelsin:)

• nasıl olcak o :P

• Mesafe koyuyosa sana ilgisi yok demektir. Cünkü bende aynı taktiği kullanırım.

• sağol ya :(

• Eksi vermen bu gerçeği değiştirmeyecek -_-

• haklısın :/

• Hangi kız ama?Nuh'un gemisine çatalla saldırıyorsun şu an.. Reçetesi olmaz böyle şeylerin..

• Rica etsem önceki soruma bakabilir misin tüm hikaye detayı ile var :/

• Anca genel geçer şeyleri söyler buradaki insanlar. Senin maharetin, bunları kendin ve karşındakin için modifiye edebilmek olmalı.

Bir de bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen. O yüzden fazla irdeleme..

• sağol ya :(

Yükleniyor...