Ailem benimle ilgilenmiyor yalnız hissediyorum?

Gizli Üye
küçüklüğümden bu yana hiç aile sevgisi göremedim annem ve babam hep kavga ederler (şiddette var) annem ve babam sanki kendi geçmişlerini bana yaşatmaya çalışıyorlarmış gibi hissediyorum çünkü 2sininde üvey annesi var ve kötü davranmışlar en sonundada annem ile babamı zorla evlendirmişler annem küçüklüğümde bana şiddet uyguluyordu şimdilerde neden yaptın diye sorduğumda ileride yapma diye seni dövdüm diyor şu an şiddet uygulayamıyor çünkü engelliyorum sivri dilli bir insanım tartışıyoruz (ciddi tartışmalar) babam ise beni başından atmak için sürekli bana para veriyor ama ilgilenmiyor ikisini karşılaştırdığımızda annem daha fazla ilgileniyor ama o da benden bıkmış gibi... onlara yük olduğumu düşünüyorum. madem böyle bir hayat verecektiniz neden doğurdun dediğimde nasıl doğurma akrabalar nasıl baskı yaptı sen biliyor musun falan diyor ben buradan istenmeyen kişi olduğumu düşünüyorum çok güzel ve hayatta başarılı, atılgan biri değilim belki bu yüzdendir diyorum.. annem babamdan ayrılmak istiyor ama maddi durum söz konusu olduğundan ayrılamıyor. sosyal hayatımın olduğunu pek söyleyemem okulumda hiç arkadaşım yok psikolojik sorunlar yaşıyorum kendi yaşıtlarımla pek anlaşamıyorum benden büyük insanlarla daha iyi anlaşıp dertleşiyorum ne yapmalıyım?
boğuluyormuş gibi hissediyorum arkadaşa ihtiyacım var
Ailem benimle ilgilenmiyor yalnız hissediyorum?
9 Cevap