Erkek arkadaşım evlenmek istiyor :(

Gizli Üye
Yaklaşık 2 senedir birlikteyiz. Erkek arkadaşımi seviyorum ama evlenmek istemiyorum. Evlilik lafi gecince cidden geriliyorum. Hic istemiyorum aksi gibi o da evlenmek istiyor. Evlilik surecine yaklasinca bu kadar isteksiz ve kararsız olmak normal mi sizce? Özellikle evli ya da nişanlı arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim. Teşekkürler.
Güncellemeler
+1 yıl
Güveniyorum. Her erkek aldatir, her evliligin sonuda boşanma gibi geliyor. Rahatsız miyim acaba :)
Erkek arkadaşım evlenmek istiyor :(