Bir gün biri çıkar karşına ve sen gidene teşekkür edersin

Bakıyorum da herkeste bir aşk acısı bir gidene özlem.. umutsuz umutsuz düşünmeler. Kimi aldatıldım diye oturup düşünüyor kimi yüz vermiyor diye sıkılanı mı ararsın yoksa deli gibi özleyeni mi hepsi burada :) Kendinizi boşlukta hissetiğiniz anda yanınızdakiler kimlerdi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bazen öyle birisi çıkar ki karşınıza, öyle bir zamanda girer ki hayatınıza, daha önceki ilişkilerinizde yaşadığınız tüm olumsuzlukları unutturur birden.Ne kadar korusanız da kendinizi bir kez daha acı çekmemek için, karşı koyamazsınız duygularınıza.Çok fazla direnmez ve bütün kapılarınızı açarsınız ona.

• sen çok dertlisin be bu aşktan yana.Allah sabır versin sana

• Öncekileri Göster
    • Açsan ne olucak ki sonunda onunlada aynı senaryo tekrar edip durulacak =((

• aynen öyle namelesswarriorr

Erkekler Ne Diyor 19

• benim o benim gelin ben çıkıyorum teşekkür edin hadi teşekkür ederim böyle baktığın için...

• Gidislere sırtını dayadı sevdalargöz kapaklarıma sıgındı göz yaşlarimakamıyorlarsus,pus,kan revan heryer

• birazdan gelecek olan yemeğim ... yemek her zaman vardı... iyi günde kötü günde ... karnım doyunca boşluk falan kalmıyor , rahatlıyorum :)

• Yok aşk yokmuş bunu anladım ..

• Ne zaman birine ihtiyacım olsa herkes kaybolur fakat ne zaman kimseye ihtiyacım olmaz o zaman herkes peşimde olur.Düzen bu ben böyle düzenin... İhtiyacım oldugunda yanımda olmayan adamın ben

• inallah öyle olur

• soeuya cevabım yok da başlık on numara olmuş güzel insan :)

• aşk acısı ne canım ya millet önüne çıkana aşık oluyor.

• Aynen öyle :))

• çok ıhtıyacım var öyle birinee_? keske cıksa bırı ben farklıyım desee. hersyı unutu versek gecmişi. sadec guvensem onaaa.. ama yokkı öyle birii..._ ? bnde tesekkur etmek ıstıyorum gidenleree.. .? bana teşekkur ettırecek bırı cıkrmı aacabaa. ? kendımı boslukta hıssettıgımde hep kendım olur yanımda karanlık bı oda yastık yorgan.. 4 duvar.. o kdar : (.

• off offff varmı aşktan yana dili yanmayan,küçükte olsa herkes bi yerinden tutmuş bu acının,gidiyoruz bu hayatta.yine bize kalan dostlarımızdır,ama insan oğlu,yalnız doğar yalnız yaşar ve yalnız ölür

• 6 senedir kalkanlarım açık durumda yanımda ailem dışında kimse yok yaklaştırmıyorum diyebilirim

• kızın gönlü kankam nıyazıdeymış yaaa

• ''Ya Başkasını seversem ? İnan ozaman seni hayatım boyunca affetmem. '' demis sair..

• Bir insan acilarinin ustesnden tek basina gelebilmeli..

• Kendim, sigaram ve beynimde dolaşan farklı düşüncelerim.

• hic kimse yanımda olmadı malesef o kadar sanslı degilim

• Ne veriyim abime diyen bir bakkal :(:(

• çok güzel anlatmışsınn :) gerçek arkadaşlar hep insanın yanındadr boşlukdaykende :)

• İşte zaten mesele bu. sabırla olacakları bekleyip Allahın kapattığı kapıdan daha güzel kapılar olduğunu düşünmek ama bunu bir kalbime dinletemiyorum. akıl tamamgiden gitsin salla diyor ama kalp ayrı telleden çalıyor. bu ikili beni öldürecek.

Kızlar Ne Diyor 18

• Yalnız halletmek en iyisi.

• Tek başıma atlattım kimseyi istemedim yanımda. Herkes mutluyum sandı ama dışı onları içi beni yaktı. Geçiyor yahu :)

• boşluktayken ks yanımdaydı hee sevgılı mevgılı vızz geldır tırıs gıttı :D önceden canım sıkılırdı :D

• o zamanlarda bir Allah ın varlıgına güvendim ona güvendim birtek. O herzaman en yakınımdaydı.

• dur dur daha çok gençsin,sende katılacaksın o kervana :))

• anlatmak istesem herkes yanımda ama o acıyı kimse benim kadar yaşayamaz anlayamaz en güzeli kendi başıma ağlayıp kendi başıma çekiyorum acımı

• hep bi karşı cinste mutluluğu bulma çabasını ben de anlamıyorum,mutluluğu kendi içinizde arayın

• Ben hic asik olmadim, hoslanmalari katmiyorum... Ben ask acisi cekenlere bile imreniyorum..

• evet yanımızda birileri olmalı en güvendiğimiz çünki insan sosyal bir varlık ve anlatmazsa sorunlar çıkar

• daima ve daima ailemiz :)varolsunlar

• ailem arkadslrm

• annem, en yakın arkadaşım canım... zaten başka kimsenin olmasını bekleyemezsin ki :))

• Aci çekerse insan, ideal olani biraz yalniz kalmaktir.Hem daha iyi düsünürsün, acini doyasiya çekersin. Bittirirsin.Etrafinda bir ton insan olacak "degmez üzülme"gibi kendileri gibi bos cümleler söyleyecek..Yalnizlik, her durumda tercihimdir.

• Çok doğru .. İyiki hayatımdan çıkmış yoksa onu tanıyamazdım

• anam yakaladı :D

• konu basligi guzelmis :) umarim oyle olur :)

• Ben gidene teşekkür etmem etmedim de , dostlarım vardı , hep de olacaklar

• Hiç kimse :)

Yükleniyor...