Sadece online oyun oynayan liderlik kişiliğine sahip insanlar cevaplarsa sevinirim...

Hangi oyun olduğu farketmez ne olduğu da bana online oyun geçmişi olan ve liderlik etmiş birinin görüşlerini almak istiyorum. Yabancı insanlarla nasıl anlaşıyorsunuz? 6 yıllık bir geçmişim var ve yurtdışı işlerini ve liderliği ben yürütüyorum sadece tek sorunum. Dostum olan Amerikanın ben burada yokken benim olanı elimden alması ve buna karşılık rahat tavırları beni rahatsız ediyor. Geçmişi olabilir ve biz daha yenide olabiliriz ama bu demek olmuyor ki benim olanı elimden alabilirler. Yaklaşık 20 kişi himayem altında ve daha yeni başladık. Her ne kadar yüksek dolarları yatırmaya başlamış olsamda... Onların seviyesine gelmek epey güç bir durum. Bu noktadan sonra ne kadar zor olsada tepkimi göstermiş olmama rağmen alttan alıp bir sonraki hafta için bana başka şehir talep ediyorlar ve ben bu duruma susuyorum. Bu bir takım oyunu tabi ama söylediğim gibi daha arkadaşlarım tam manasıyla gelişmiş değiller. Aranızdan bir lider arıyorum...

Güncellemeler:
oyunun adı voyage century online... kara ve deniz olarak 2 yerde gelişiyorsun ben lider olarak denizciyim ve yüksek lvllere kafa tutuyorum ki bi guild ile kan davamız hala sürüyor kendileri denizde üstün fakat o halde bile rahat bırakmıyoruz defalarca her gece saldırıyoruz... oyunun liderliği 40 yaşında bir abimizde saygıdan dolayı ona bıraktım fakat tek bi sorun ben 2. lider olarak tüm işleri yürütürken ingilizce bilen biri olarak her işi yürütüyorum. sorun tepkim büyük mü olmalı yoksa sabır mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sifreni verme kimseye ve online oyunlarda genelde klan kasasi ve sahsi kasalar bulunur kendine ait mallari bu sahsi kasanda biriktirebilirsin liderlik vermekle olmaz yonetmekle olur tepkini acikca belli edebilirsin

• tepkimi gayet açık ve net gösterdim ama arkadaşlarıma zarar gelebileceğinden önce size danışmak istedim.

• Öncekileri Göster
    • neyse gereginden fazla uzamis konusma zaten oynadigin oyun hakkinda fikrimde yok hic oynamadim sana bol sans umarim aradigini bulursun oynadigindan zevk alirsin bu tur oyunlar arkadaslarla birseyler paylastikca guzellesiyor

• eyw abi saolasın hayırlı geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ne diyorsun yahu:)

Erkekler Ne Diyor 2

• klan lideri öncelikle en güçlü karakter olmalı..ezik bir karekteri ben güclü olsaydım dinlemezdim..wowdan kalan bir düşünce..senin dediğin olayı tam olarak anlamadım biraz daha açsana olayı

• Yabancılar daha hırslı bu konuda.Her türlü pisliği yapacaklarından şüphem yok

Yükleniyor...