Göbek deliğim acıyor

göbek deliğim kaşınıyor iltihap gibi bir şey geliyor bu şey çok kötü kokuyor dışkı gibi bastırınca acıyor bu neden olabilir nasıl geçer doktorluk bir durumu varmıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gecmş olsun evet doktora git

• teşekürler

Erkekler Ne Diyor 22

• İltahap yapmış doktora git temizlerler lakin tekrar olursa göbek deliğini alırlar

• kesinlikle doktorluk

• doktora git canını tehlikeye atma

• Ne kadar zamandir var bu durum ?Akut karin denilen ciddi bir tablo olabilir,doktora git hemen acile.cok tehlikelidir hayati risk tasimasi mumkun..erken teshis cok onemli.gecmis olsun ayrica

• 1 haftadır falan bu kadar ciddiye almadım açıkçası küçükkende olurdu kendiliğinden geçerdi bu seferki rahatsız edici bi koku sürekli kokuyomusum gibi hissettiğim için sordum

• Gobek kordonun kaynakli bir sorun olabilir kucuklukten kaynakliysa.genelde bebekler dogduktan sonra gobek kordonu ile karaciger arasindaki damar kaybolur,bazi olgularda bu kayip olmaz.cocukluktan gelen bir sorunun olduguna gore,yer yer reinfeksiyon yasiyor olabilirsin.

Genel cerraha gorun derim tekrardan

• İltihap olabilir kilolu ve tüylü kişilerde olur sık sık duş al doktora göster

• kiloluda değilim tüylüde sık sık duşta alırım 2 günü geçirmem yani sebebi bunlar olamaz

• Öncekileri Göster
    • sarı diil su gibi

• Enfeksiyon halinde olabilirsin doktora git büyük ihtimal antibiyotik verecektir korkma bu yüzden öleni duymadım ..

• ihmale gelmez,göbek dönmesi bile olabilir.

• doktora neden gitmiyorsun öyle önemli bir sorununda.

• üni okuduğum yer hastaneye epey uzak ondan

• Vakit kaybetme bi şekilde bir doktora görün.

• Genellikle söylediğin şey fazla esrar kullanmaktan karaciğerde su toplanması sonucu oluşur.Mutlaka doktora gitmelisin.Karaciğerin su toplamış olabilir.

• selam geçmiş olsun muhtemelen kıl içine dönmüş olabilir göbekte rastlanılan bir şey bu genel cerrahi bölümü olan bir hastaneye giderseniz size yardımcı olacaklardır ayrıca kötü kokuluysa abse olabilir anerop mikrobu tarif etttiğin şekilde kokar ama korkmana gerek yok antibiotik desteğiyle hallolur geçmiş olsun

• teşekürler

• rica yardımcı olduysam sevindim

• Acı yok rocky.

• sürekli temiz tutman gerektiğini söyleyecek. normal diyecek..genelde kilolu insanlarda olur bu durum

• Geçmiş olsun bir an önce doktora gitmelisin.

• anlattıklarına göre tabi ki doktorluk bir durum var.

• Sen ölmüşün ağlayanın yok ?

• iltihaptır o yarın sabah acile git.

• iç iltihaplanma olabilir acil hekime gidin geçmiş olsun...

• iltahaplanmistir. icini bosalt sonrada kolonya bas.

• harekiri yapıyım yada ne var ne yok aksın gitsin

• töbe de, bos birakmak olmaz. git bi bicak getir ben halletcem.

• Acilen doktora git

• baskı oluşturmak için ben de doktora gidin diyorum.

• Acilen doktor başvurmalısın bence

• Tuvalete git az be üff sç için pislik sarmıştır =)

• geçmiş olsun bir doktora görünseniz iyi olur

Kızlar Ne Diyor 2

• fazla kilon var mı ?

• hayır ama bu aralar bi kaç kilo aldım ondan olabilirmi şu en fazla 57 falanımdır en son 54 tüm

• Öncekileri Göster
    • teşekürler

• rica ederim. korkmana gerek yok

• hemen doktora git hiç bekleme acile git

Yükleniyor...