Hoşlandığın erkeğe nasıl açılırsın? Ondan hoşlandığını nasıl belli edersin?

Gizli Üye
Kendisini iki yılı aşkın süredir tanıyorum, bir süredir ondan hoşlanıyordum (yaklaşık 8 aydır) ve son birkaç aydır da ona olan hislerimde kararlı olduğuma karar verdim. Onunla ilk tanıştığımızda arkadaşları ikimizi yakıştırıyordu, şimdi yapmıyorlar ve sonunda sus pus kesilen çocuk da konuşmaya başladı, biraz arkadaşız işte. Hikaye faslını geçiyorum. Neyse şimdiyse bunu ona söylemek istiyorum ama pat diye değil yani, önce ondan hoşlandığımı azıcık da olsa belli edeyim, söyleyince kalakalmasın en azından öğrendiğinde tahmin edilebilecek gibi olsun :D Ondan hoşlandığımı söylemek için kendime biraz zaman verdim, bu sırada kolları sıvayıp ona yakın olmaya çalışacağım, kendisinin birisiyle birlikte olmadığını ve eğitimini bitirine kadar da olmayacağı konusunda eminim (kendini ders çalışmaya vermiş birisidir de), fakat belki bir başkasından hoşlanıyordur.

Benim o ve arkadaşlarıyla ilişkimiz hep hafif iğneleyici, espirili ve alaylıdır, öyle birden sevgi pıtırcığı gibi yaklaşırsam hem kendim gibi olamam çok yapay olur, öyle aşırı ilgili davranmaya başlayınca o da garipseyip muhtemelen dalga falan geçtiğimi düşünecektir. Resmen savaş planı hazırladım, kibar davranıp alttan oynayacağım (tabii iğneleyici tavırlar da daha yumuşak alay düzeyinde :D) ve sonunda kendime verdiğim süre dolduğunda baş başa kaldığımız an tetiği çekeceğim. Ben ona yakın davranırken belki benden hoşlanır da söyleyince kabul eder. Neyse laflamayı sevdiğimden bu uzadıkça uzadı. Yine başlıktaki soruma dönersek bu ondan hoşlandığımı alttan vurgulama nasıl olur? :D Bir de ben açılmak istiyorum, o açılmasın zaten böyle şeyler söyleyemez çekinir. Duygusal konuşmada yapamam pastanın içinden çıkıp konfeti falan mı atsam. "Sana bir şey söyleceyecektim, bunu nasıl söyleyeceğimi düşünüyordum, ııı... senden hoşlanıyorum ve sem de benden hoşlanıyorsa bir yerlere gidelim mi? Neyse dediklerimi unut, sonra görüşürüz!" Sonra da koşarak uzaklaşırım, ne yapacağımı bilmiyorum :D Birisine nasıl açılırsınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Kelime sınırı geçti yazamadım, benden bir tavsiye: Nasıl yaparsınız bilmiyorum ama seviyorsanız gidin konuşun bence. Kızsınız diye gelmesini beklemeyin çünkü bence bir kıza açılmanın zorluk seviyesi=bir erkeğe açılmanın zorluk seviyesidir. Erkek olsam yine bu kadar düşünürün herhalde :D Bir de bu kişi benden baya uzun bir 35 cm falan herhalde boy sınırı da tanımıyorum, sevenler çekinmeyin ilerleyin! O kişiye sarılıp yanağına kocaman bir öpücük kondurasım var, tabii yanağına ulaşabilirsem :D
Hoşlandığın erkeğe nasıl açılırsın? Ondan hoşlandığını nasıl belli edersin?