Bugün Hindistan'dan döndüm size kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem asla gitmeyin o taraflara

Gizli Üye
Türkiye'ye geldiğimde saçım başım dağılmıştı resmen toprağı öptüm. neden bu kadar sinirliyim ? sebebi hindistanda hastalık kapmam. evet hindistanda hastalandım iğrenç dışkı , ter , kan kokan hastanelerde süründüm. hastaneyi anlatamam görmeniz gerekiyor ki Allah düşürmesin. paslanmış sedyelerde yattım. hindistanda kaldığım süre içerisinde fotoğraf makinemi kameramı ve paramı çaldırdım.

yediğim yemeklerden dolayı tuvalette yaşadım diyebilirim.

hindistana ne umutlarla gitmiştim orda meditasyon yapacaktım arınacaktım

arınmayı bırakın pisliğe dönüştüm 2 ayda 10 kilo vermişim. daha anlatacak çok şey var da boşverin.

Türkiye'de bi doktordan randevu aldım yarın ona görüneceğim.

bu sitede bir sürü soru sormuşlar hatta kızın biri "kendimi hindistana ait hissediyorum" demiş. gitte gör ait olduğun yeri.

neyse benim gibi hindistana gülerek gidip ağlayarak dönen var mı?

bazılarınız lüks yaşamış oralarda.
Güncellemeler
+1 yıl
Konuyu siyasete çekenler de ayrı komik.
Bugün Hindistan'dan döndüm size kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem asla gitmeyin o taraflara