Hoşlandığınız kız saçlarını kısacık kestirse soğur musunuz?

arkadaşlar ben saçlarımı kestirdim ama çok uzundu baya uzundu yani herkes saçlarıma iltifat ederdi abartısız söylüyorum. sonra ben atarlanıp saçlarımı kestirdim ama omuzlarımdan biraz uzun ıste ve kimse beğenmedi:) ama şimdi sorum şu ki mesela bi kızdan hoşlanıyosunuz saçlarını kısacık kestirdi bu da yakışıyo ama eskisi kadar değil. ne düşünürsünüz, ondan soğur musunuz ?gerçekten merak ediyorum içtenlikle yorumlarsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya siz kızlar ne kadar "şeysiniz" böyle. Birçok konuda cin geçinirsiniz ama dert ettiğiniz konulara bak yaw !Daha önce milletin dikkatini çektiği için, başka diyecek bişey olmadığı için saçın hakkında konuşuyormuş. Şimdi saçların bence normal boyunda. Uzun saç, başı vücuda göre orantısız gösteriyor. Kötü oluyor yani. Her neyse...İnsanların dikkatini-iltifatını almak için saçlarından başka meziyetin yok mu ? Neden saçtan başka özelliklerin ve niteliklerini geliştirmeyi düşünmüyorsun ?

• Eve yokmuş sanırım...

• bilemedim ki yokmuş demek ki

Erkekler Ne Diyor 20

• Nefret ederim !

• bence bayan kendını sürekli yenılemelı o yuzden tepkı vermem.sevıyorsam zaten görüntüsüne asırı takılmam

• saçlarını tabi kestirecek bayan sonuçta erkek gibi subay tıraşı olmuyor :)

• Bnm uzerimde guzelliginin etkisi biraz azalir

• senin saçların normal olmuş omuz boyu diyorsun gözleri alısınca insanlar daha uzun oldugu zamanları hatırlamayacaktır bile... Gelelim soruna hatun dediğin uzun saçlı olur erkek gibi kısacık olmaz. Uzayana kadar görüşmeyelim diye esprisini bile yaparım yanı... çokta kızarım

• benim istediğim gibi kestirmeli. yoksa soğurum

• saçı için mi seviyorum ara sıra kel de yapabilir beraber yaparız hatta :))

• anlayışlı olmakta ilginçleşmiş :))

• ilginç :)

• ben bi kızda saça bakmadığım için sorun degil benm için...saçı için sevdiyse seni sorun olabilir ama:)

• alışırlar alışırlar

• göz alışkanlığı olduğu için merak etme alışınca hoslarına gidecek :)

• tam ekliyim hoşlandım profilden sonra vazgeçtim.uzun saçlı bi kız bulayım ben.

• gözlükler supangletadındaymış.saçı kafaya takma kökü sende uzar gider

• o fake resmi kaldırıp da kendi resmini koysan daha kolay yorum yapacaz ama

• klasik site erkeği, (gerçekten sen misin diye merak ediyorumun baska şekli
      )

• neden soğuyayım yahu?kimse soğumaz öyle.bu aradaa küt saç tavsiyemdir ;)

• gözünde birisi güzelse güzeldr kısa uzun saç farketmiyo yani :)

• açık ve net söylüyorum soğurum cünkü sevdiğimin saçıyla oynamayı seven biriyim

• soğurum tabi.

• saçını kestirdiği için soğuyorsa sevgilisi değildir zaten :)

• ya saçını kestirdi diye sevdiğinden soğurmu insan

• uzun sac sevmem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...