• Sor
  • Bence

Jack Daniels whiskey bozulur mu?

arkadaşlar geçen sene bir arkadaşımın sevgili (ingiliz) ingiltereden gelirken jack getirdi ve birazını içip bana verdi bikaçtane biriside yarımdı... Daha Fazla

Güncellemeler:
hepinize teşekkürler ve +1

En İyi Görüş

• Dostum bozulmaz emin ol rahatlıkla iç benimde aynı konuda merakım wardı ve araştırdım bikaç yıl bozulmazmış 3 seneden sonra tadı gidermiş denedim bende 1 senelik vardı içtim 8-9 ay olmuştur yaşıyorum :D

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• bak içemiyosan yolla bana jack le bizim sıkı dostluğumuz var viski sevmem ama bi tek jack seviyrum

• viski konusunda cok fikrim yok ama acık olan bozuabilir zannımca bence bekletme hele jack se niye bekletirki insan

• Viski ve bilumum içkiler fermantasyonla yapılır yani aslında içki arpanın ve diğer içki malzemelerinin bozulmasından yapılır.

Bozulma dediğin olay viskinin tadı değişir sadece açık bırakırsan onun dışında bozulma ihtimali yok.

• Bozulmaz iç gitsin kapağını sıkıca kapattıysan.

• süt degilki bu bozulsun..o viski kaç yıl bekliyo meşe fıçılarında bozulmuyorda senin evde 1 sene beklemiş bozulurmu

• Hava almadıysa viski bozulmaz kardeş # mesleği bırakan Barmen tavsiyesi

• kapağını açtıysan bozulur.

• bozulmaz... rahatlıkla iç...

• eminmisin ?

• alkol oranı o kadar yüksek ki içinde bişey yaşamıyo zaten :D bozulma ihtimali düşük

• Gardaş bu kadar beklermi ya da bekletilirmi :) bence bozulmuş olabilir güneş görmeyen bir yerde ise bozulmama ihtimali de var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...