Jack Daniels whiskey bozulur mu?

arkadaşlar geçen sene bir arkadaşımın sevgili (ingiliz) ingiltereden gelirken jack getirdi ve birazını içip bana verdi bikaçtane biriside yarımdı Haziran 2012 den beri duruyor bozulurmu serin oda sıcaklığında daha hiç açmadım bikere koklamak için açmıştım ?

Güncellemeler:
hepinize teşekkürler ve +1

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dostum bozulmaz emin ol rahatlıkla iç benimde aynı konuda merakım wardı ve araştırdım bikaç yıl bozulmazmış 3 seneden sonra tadı gidermiş denedim bende 1 senelik vardı içtim 8-9 ay olmuştur yaşıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• bak içemiyosan yolla bana jack le bizim sıkı dostluğumuz var viski sevmem ama bi tek jack seviyrum

• viski konusunda cok fikrim yok ama acık olan bozuabilir zannımca bence bekletme hele jack se niye bekletirki insan

• Viski ve bilumum içkiler fermantasyonla yapılır yani aslında içki arpanın ve diğer içki malzemelerinin bozulmasından yapılır.Bozulma dediğin olay viskinin tadı değişir sadece açık bırakırsan onun dışında bozulma ihtimali yok.

• Bozulmaz iç gitsin kapağını sıkıca kapattıysan.

• süt degilki bu bozulsun..o viski kaç yıl bekliyo meşe fıçılarında bozulmuyorda senin evde 1 sene beklemiş bozulurmu

• Hava almadıysa viski bozulmaz kardeş # mesleği bırakan Barmen tavsiyesi

• kapağını açtıysan bozulur.

• bozulmaz... rahatlıkla iç...

• eminmisin ?

• alkol oranı o kadar yüksek ki içinde bişey yaşamıyo zaten :D bozulma ihtimali düşük

Yükleniyor...