Yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım?

yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım? yakışıklılık senden hoşlanan kız sayısıyla doğru orantılımıdır? kızların öyle bayıldığı kıvanç tatlıtug falan gibi olmadığımı biliyorum ama yüzüm iticimi güzelmi onu merak ediyorum Yakışıklı olup olmamak işte bütün mesele bu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aynı orantıyı birçok kızda kuruyor:Güzelliğimi teklif eden erkek sayısıyla mı ölçmeliyim?İşte hayatta herkesin bir dengi vardır.Yüz güzelliği Allah vergisi bir durum ,öyle kişiler vardır ki bir kişi bile çirkin diyemez.Onlar gerçekten tip olarak üstlerdir çünkü.Burada yanlış olan ne biliyor musun?Senin her insanın eşit olduğu düşüncesine canı gönülden inanıyor olmaman.Yüzün güzel olmasa bile diğer özelliklerin muhakkak iyidir,sen kendinin farkında olmalısın önce.Yüz güzelliğine takılı kaldığın müddetçe olaylar hep istemediğin şekilde ilerlemeye devam edecek.Şöyle bir durumda varki güzelliğine bu kadar önem verdiğine göre dışı da güzel birini arıyorsun demektir.O zaman kolay gelsin :) Gülü seven dikenine de katlanır demişler.

Kızlar Ne Diyor 65

• Senden hoşlanan kızların saysının çokluğuna göre değil aynaya baktığında kendini nasıl buldunğunla alakalıdır bu.

• Nasılda yakışklısın sen öyle dik dik kollarını baglamış bakıyorsun ya tebriklerr.

• dalgamı geciyn

• Alişim, Yurttaş Kane'in bu konuda şöyle bir tezi var. Biri sana "Nasılda yakışklısın sen öyle dik dik kollarını baglamış bakıyorsun ya tebriklerr." dediğinde eywallah, sen de fena değilsin diyorsan yakışıklısın ama yok "dalgamı geçiyn" diyorsan değilsin. :)

• gizli kullanıcı halinle yardımcı olamayız ki:)

• ruhunu bükmelisin inceleyebilirsin bükme felsefesi

• ruhu bükmek derken

• avatar da vardı bu enerji bükme işi :D

• valan vilan.

• Yakışıklı olup olmadığını sadece kızları ilgisi ile anlayamazsın.Etrafında objektif insanların söyledikleri daha önemli.

• ben yakışıklımıyım mesela?

• Aç bir soru siteye söylesin herkes.

• senden duymak istiorum

• fotoğrafın olsaydı o zaman söylerdik ama güzellik gerçekten göreceli birşey mesela ben kıwanç tatlıtuğuyu çok beğeniyorum ama arkadaşım beğenmiyor sarışın hiç güzel değil diyor bu yüzden karar weremezsin ..

• Kişiliğin sağlamsa en manken kızları bile ayarlarsın

• caps ver panpa. :D yani görmeden nasıl yorum yapalım? kendini beğeniyosan öylesindir zaten büyük ihtimal.

• hala anlayamadıysan yakısıklı değilsindir.

• Yakışıklı olmak çokta önemli değil sadece ilk edapta ilgi çekebilir... Ama sonra iç güzellik devreye girer .. İnsanlar kitap gibidir içeriği boşsa hiçbişey ifade etmez

• Güzel yorum .

• ozaman bi fotonu koy siye zahmet görek karar verek:)) zuhaha

• Sanki ülkemiz yakışıklılar cenneti:Dtipsizlerinde sevgilisi olur

• Aynaya baaak

• link atarsan yorumda bulunabiliriz.

• Fena değilsin :)

• kişiden kişiye değişir o sen kendini beğeniyorsan yakışıklıyım diyebilirsin.

• o konuda kararsızım yardımcı olsanız sevinrm

• Esmersen yakışıklısın:D

• kendinizi yakışıklı görüyorsanız bu yeter başkasının fikri boştur

• sen fotonu koy biz söyleriz sana :D

• aynanın karşısına geç kendine bakarken eriyorsan tamamdır

• gizli olarak değilde sorunu açık sor.. yada bi profil fotonu koy. bir bakışta ben anlarım. :)

• yakısıklılık guzellık görecelidir herkes senı begencek dıye bırsey yok bırıne çok yakısıklı diğerine çok çirkin gelebilirsin ..

• ne adamlar tanıdım aslında yoktular

• aynaya bakarak..

• You look like bro !

• çevrendekiler zaten söyler yakışıklıysan yada kızlar peşinde dolaşır falan bunu anlamıcak ne var

• idare eder ya

• Caps ver:-)bunu bende dedim ya hahaha:-D

• profil resmindeki adam çok yakışıklı

• hangi adam

• gizli olarak soruyu sorduğunun farkında mısınn sen?

• evet fotom görünmüyor mu

• Elin yüzün düzgünse yakışıklısındır :)

• göreceli birşey bu arkadaşım :) kimin beğenip beğenmeyeceğini bilemezsin :)

• aynaya bak ne görüyosan o dur

• bide sen bak ben nerden bileyim

• sen kendini nası buluosan ölesin :) önemli olan senin kendini nası bulduğun nası olsa bu sana yansır ...

• resim at buraya

• valan vilan :D

• Göreceli bir kavramdır. Her insan kendini az da olsa beğenir zaten..

• Yakışıklılık, neye göre, kime göre değişir.. Evet bir kadında dış görünüşe bakılır ilk etapta ama erkekde ondan önce gelen şeyler vardır. Hayata bakışı, zekası, vs. vs. Ben böyle düşünüyorum benim gibi düşünen çok kişi var dış görünüşün pekte önemi yok erkekte... Böyle bir soru sorma gereği duyan bir erkektetede bazı eksiklikler görüyorum ben, öz güven gibi..

• önemli olan iç güzellik

• Görecelidir bu kavram anlayınız artık

• herkese göre farklı olsun. bir kisinin beni yakısıklı bulup bulamdıgıdını nasıl anlarım peki ?

• Öncekileri Göster
    • hoslanıyormu nasıl anlarım demiyorum ya :P neyse sen bosver

• birşey derdim de neyse

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 64

• Kızlarımız olayı özetlemiş .

• cevapsız kalmasın diye cevap vereyim sen anlayamazsın başkalrı söyler genelde

• gizliyken çok yakışıklısın kardeşim ve bu durumu, bu çizgini hiç bozma böylede kal lütfen.

• :)

• çirkin ördek hikayeleri derdin devası :)

• link akılma geldi...

• resim koyda fikrimizi sunalım bari

• aynaya baktğın zaman anlaman gerekir

• Resim koy söleyelim ne oldugunu

• hiç acımaz söyler..:D

• tamam yarın veya da cumartesş koyarım ancak

• ben yakışıklısın çirkinsin diyememde bence umutsuz vakasın

• kızlara sorarak.

• İdrar testi yaptır.

• idrarımı senin üstüne yapayım sen karar ver

• vayyyyy deli kadirrr seniii :) bak bak haşin haşin bakmak iyidir :)

• Yakışıklısın ama anlayamıyorsun, hmmmm.

• söyleriz

• demekki senin gözlerin görmüyorki yakışıklı olup olmadığını anlamıyorsun resmine koyarsan ben sana söylerim...

• valan vilan ne demek ola ki?

• Vallahi doğru dedin bende anlamadım anlamını iyimi kötümü

• foto koy

• İnsanlara sor. Fakat samimi olmasını iste ve tanımadığınız kişilere sormanız daha iyi olur. Yakınlarınıza sorarsanız onlar zaten güzel baktığı için güzel görür. Gidip bir teyzenize, kuzeninize, anne-babanıza sorarsanız tabii ki tipsiz olsanız da "yok yavrum yakışıklı değilsin, tipsizsin" demezler. Bunun yanısıra el-alem de nasılsa tanımadığım biri ve kötü dersem ayıp olur diyip olmayan bir şeyi veya yakışıklıysanız yakışıklı olduğunuzu söyler .. Samimi bulduğunuz insanlarla açık açık konuşun derim .. Ve resminizi koyup başka bir soru sorup orda cevaplanmasını isteyebilirsiniz ..

• yani

• Yakışıklı olmak kime göre neye göre sana güzel gelen bana çirkin bana güzel gelen sana cirkin gelebilir. Göreceli yani.

• bu devirde paran olmadıktan sonra yakısıklı olsan ne olacak :)

• 1ay

Yaş otuzu gecmiş bu saatten sonra anlasan nolcak anlamasan..
    Sorunda feci komik gulmekten yarildim kardeşim benim

• bak sana garanti bir şey söyliyim Kamera ile kendini çek mümkünde pixel i yüksek olsun en kötü 5 olsun kendi resmini çek yandan önden boydan eger ilk çektiklerin güzel çıktıysa giderin var yoksa yakışıklı değilsindir. bu dedıgım her zaman işe yarar güvene bilirsin bana. millete sorarak bise cıkaramassın. zevkler farklıdır. sen kendın yakısıklıyım dıyosan ozmn olay bıtmıstır.. olmadı 70 cl rakı seni güzelleştirir :D

• birader bir kaç tane resim çekil bir kaçında poz ver bir kaçında verme eğer iyi çıkarsan iyisindir kötü çıkarsan idare edersin..

• herkesin bi alıcısı vardır takılma böyle şeylere .. kendin ol yeter .. aynaya baktığında kendini beğenıyorsan sorun yok demektır

• 1ay

bir fotonu atsaydın hersey çok daha kolay olablirmydi acaba

• aynaya bak

• Ne aynaymış arkadaş.

• Büyük şair Can Yücel'in dediği gibi ''Ne renk olursa kaşın gözün, karşındakinin gördüğüdür rengin'' Bizi güzel yada yakışıklı kılan şey,bize bakan gözlerdir...

• Sevgili kardeşim,
    Henüz kendinden emin olamayacağın bir yaştasın, ancak şunu da bil ki, çevrende senin iki hatta üç katın yaşa sahip olanlarında büyük çoğunluğu kendinden tam emin değildir.
    Tam emin oldukları dönemde öyle bişi yaşarlar ki bu güvenleri sarsılır yeniden.
    Birincisi yakışıklılık bir zevk seçim kriteridir ve kişisel zevklerle bağdaşır.
    Hiç kimse herkesin yakışıklı dediğini tüm dünya kabul eder şeklinde bir sözü bugüne dek iddia ile söyleyememiştir. Bunun en büyük örneği yakışıklılık yarışmalarında dünya birinci seçilen kişilerin iç dünyalarında "aslında benim kadar iyileri hatta benden daha yakışıklı gördüğüm şu kişi var" itiraflarını kendilerine bile korkacak derecede yapamamış olmalarıdır.
    İnsan ve Psikoloji.
    Sen her daim, sana sinyal yollayan kişiler ile ilgilenirsen inan bana en yakışıklı sensindir.
    Bunu sakın unutma.

• yardımlarınız için çok teşekkür ederim saolun

• Görecelidir kardeşim . kimi beğenir kimi beğenmez takılma sen bunlara

• Sen anlayamazsın :D

• Ben istihareye yatmıştım.

• hatun kesimi iyi anlatıyor bunu

• Hem soruyon hem foton yok be kardeşim

• aynaya bakarak

• güzel ve bakımlı bi kıza sor o sana söyler yakışıklımısın değilmisin::?

• iyi fikir aslında kızların dikkatini çekiyorum ama emin olmak istedim

• Sıkma canını, her malın bi müşterisi vardır :)

• Bak güzel abim Ev dekorasyon ürünleri satan biryere git de ki oraya sizde ayna varmı de ama yanlış söyleme sakın Sonra var derse bir tane alabilirmiyim de önce al ve parasını öde sonra evine götür koy düz bir şekilde ve karşısına geçip bak bu kadar

• Daha Fazla
Yükleniyor...