• Sor
  • Bence

Yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım?

yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım? yakışıklılık senden hoşlanan kız sayısıyla doğru orantılımıdır? kızların öyle bayıldığı kıvanç tatlıtug falan gibi olmadığımı biliyorum ama yüzüm iticimi güzelmi onu merak ediyorum Yakışıklı olup olmamak işte bütün mesele bu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aynı orantıyı birçok kızda kuruyor:Güzelliğimi teklif eden erkek sayısıyla mı ölçmeliyim?İşte hayatta herkesin bir dengi vardır.Yüz güzelliği Allah vergisi bir durum ,öyle kişiler vardır ki bir kişi bile çirkin diyemez.Onlar gerçekten tip olarak üstlerdir çünkü.Burada yanlış olan ne biliyor musun?Senin her insanın eşit olduğu düşüncesine canı gönülden inanıyor olmaman.Yüzün güzel olmasa bile diğer özelliklerin muhakkak iyidir,sen kendinin farkında olmalısın önce.Yüz güzelliğine takılı kaldığın müddetçe olaylar hep istemediğin şekilde ilerlemeye devam edecek.Şöyle bir durumda varki güzelliğine bu kadar önem verdiğine göre dışı da güzel birini arıyorsun demektir.O zaman kolay gelsin :) Gülü seven dikenine de katlanır demişler.

Kızlar Ne Diyor 65

Erkekler Ne Diyor 64

• cevapsız kalmasın diye cevap vereyim sen anlayamazsın başkalrı söyler genelde

• Kızlarımız olayı özetlemiş .

• link akılma geldi...

• resim koyda fikrimizi sunalım bari

• çirkin ördek hikayeleri derdin devası :)

• gizliyken çok yakışıklısın kardeşim ve bu durumu, bu çizgini hiç bozma böylede kal lütfen.

• :)

• ben yakışıklısın çirkinsin diyememde bence umutsuz vakasın

• Resim koy söleyelim ne oldugunu

• hiç acımaz söyler..:D

• tamam yarın veya da cumartesş koyarım ancak

• aynaya baktğın zaman anlaman gerekir

• kızlara sorarak.

• vayyyyy deli kadirrr seniii :) bak bak haşin haşin bakmak iyidir :)

• İdrar testi yaptır.

• idrarımı senin üstüne yapayım sen karar ver

• söyleriz

• İnsanlara sor. Fakat samimi olmasını iste ve tanımadığınız kişilere sormanız daha iyi olur. Yakınlarınıza sorarsanız onlar zaten güzel baktığı için güzel görür. Gidip bir teyzenize, kuzeninize, anne-babanıza sorarsanız tabii ki tipsiz olsanız da "yok yavrum yakışıklı değilsin, tipsizsin" demezler. Bunun yanısıra el-alem de nasılsa tanımadığım biri ve kötü dersem ayıp olur diyip olmayan bir şeyi veya yakışıklıysanız yakışıklı olduğunuzu söyler .. Samimi bulduğunuz insanlarla açık açık konuşun derim .. Ve resminizi koyup başka bir soru sorup orda cevaplanmasını isteyebilirsiniz ..

• demekki senin gözlerin görmüyorki yakışıklı olup olmadığını anlamıyorsun resmine koyarsan ben sana söylerim...

• bu devirde paran olmadıktan sonra yakısıklı olsan ne olacak :)

• foto koy

• Yakışıklı olmak kime göre neye göre sana güzel gelen bana çirkin bana güzel gelen sana cirkin gelebilir. Göreceli yani.

• valan vilan ne demek ola ki?

• Vallahi doğru dedin bende anlamadım anlamını iyimi kötümü

• Yakışıklısın ama anlayamıyorsun, hmmmm.

• yani

• 3ay

bir fotonu atsaydın hersey çok daha kolay olablirmydi acaba

• 3ay

Yaş otuzu gecmiş bu saatten sonra anlasan nolcak anlamasan..
    Sorunda feci komik gulmekten yarildim kardeşim benim

• aynaya bak

• bak sana garanti bir şey söyliyim Kamera ile kendini çek mümkünde pixel i yüksek olsun en kötü 5 olsun kendi resmini çek yandan önden boydan eger ilk çektiklerin güzel çıktıysa giderin var yoksa yakışıklı değilsindir. bu dedıgım her zaman işe yarar güvene bilirsin bana. millete sorarak bise cıkaramassın. zevkler farklıdır. sen kendın yakısıklıyım dıyosan ozmn olay bıtmıstır.. olmadı 70 cl rakı seni güzelleştirir :D

• herkesin bi alıcısı vardır takılma böyle şeylere .. kendin ol yeter .. aynaya baktığında kendini beğenıyorsan sorun yok demektır

• birader bir kaç tane resim çekil bir kaçında poz ver bir kaçında verme eğer iyi çıkarsan iyisindir kötü çıkarsan idare edersin..

• Ne aynaymış arkadaş.

• güzel ve bakımlı bi kıza sor o sana söyler yakışıklımısın değilmisin::?

• iyi fikir aslında kızların dikkatini çekiyorum ama emin olmak istedim

• Daha Fazla
Yükleniyor...