Yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım?

yakışıklı olup olmadığımı nasıl anlarım? yakışıklılık senden hoşlanan kız sayısıyla doğru orantılımıdır? kızların öyle bayıldığı kıvanç tatlıtug falan gibi olmadığımı biliyorum ama yüzüm iticimi güzelmi onu merak ediyorum Yakışıklı olup olmamak işte bütün mesele bu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aynı orantıyı birçok kızda kuruyor:Güzelliğimi teklif eden erkek sayısıyla mı ölçmeliyim?İşte hayatta herkesin bir dengi vardır.Yüz güzelliği Allah vergisi bir durum ,öyle kişiler vardır ki bir kişi bile çirkin diyemez.Onlar gerçekten tip olarak üstlerdir çünkü.

Burada yanlış olan ne biliyor musun?Senin her insanın eşit olduğu düşüncesine canı gönülden inanıyor olmaman.Yüzün güzel olmasa bile diğer özelliklerin muhakkak iyidir,sen kendinin farkında olmalısın önce.Yüz güzelliğine takılı kaldığın müddetçe olaylar hep istemediğin şekilde ilerlemeye devam edecek.Şöyle bir durumda varki güzelliğine bu kadar önem verdiğine göre dışı da güzel birini arıyorsun demektir.O zaman kolay gelsin :) Gülü seven dikenine de katlanır demişler.

Kızlar Ne Diyor 65

• yakısıklılık guzellık görecelidir herkes senı begencek dıye bırsey yok bırıne çok yakısıklı diğerine çok çirkin gelebilirsin ..

• link atarsan yorumda bulunabiliriz.

• ne adamlar tanıdım aslında yoktular

• You look like bro !

• Aynaya bak bence. Kendini beğendiğin kadar yakışıklısındır.

• aslında benim merak ettiğim başkaları bana nasıl yorumlar yapıyo ne söylüyolar arkamdan onu merak ediyorum

• Şunu diyorum sana: sadece yakışıklı olmak bir şey değil emin ol. Ne yakışıklılar tanıdım ama çok öküzdüler(nokta)

• :D sert bakma bakalm ne diyecekler

• çevrendekiler zaten söyler yakışıklıysan yada kızlar peşinde dolaşır falan bunu anlamıcak ne var

• Aynaya bakıp anlayamıyorsan daha ne diyelim liseli ergen. Böyle şey mi olur. Sanki yakışıklılığın kuralı varmış gibi. Herkese göre değişir.

• sevdiğin kadının gözünde yakışıklıyan kalan 6 milyarı s.ktir et

• NE BİLEYİMM.)

• Elin yüzün düzgünse yakışıklısındır :)

• Esmersen yakışıklısın:D

• aynaya bakarak

• bi kendine bi aynaya bak arkadaş :)

• Aynaya baaak

• idare eder ya

• anlamazsın çünkü değilsin

• apaçi değilim en azından

• eminim sen de o kadar güzel değilsindir

• göreceli birşey bu arkadaşım :) kimin beğenip beğenmeyeceğini bilemezsin :)

• Fena değilsin :)

• aynaya bak ne görüyosan o dur

• bide sen bak ben nerden bileyim

• ruhunu bükmelisin inceleyebilirsin bükme felsefesi

• avatar da vardı bu enerji bükme işi :D

• ruhu bükmek derken

• Aynaya bakıp da anlayabilmen lazımdı aslında ama yapamıyorsun galiba :D

• kişiden kişiye değişir o sen kendini beğeniyorsan yakışıklıyım diyebilirsin.

• o konuda kararsızım yardımcı olsanız sevinrm

• Caps ver:-)bunu bende dedim ya hahaha:-D

• sen kendini nası buluosan ölesin :) önemli olan senin kendini nası bulduğun nası olsa bu sana yansır ...

• valan vilan.

• resim at buraya

• Nasılda yakışklısın sen öyle dik dik kollarını baglamış bakıyorsun ya tebriklerr.

• Alişim, Yurttaş Kane'in bu konuda şöyle bir tezi var. Biri sana "Nasılda yakışklısın sen öyle dik dik kollarını baglamış bakıyorsun ya tebriklerr." dediğinde eywallah, sen de fena değilsin diyorsan yakışıklısın ama yok "dalgamı geçiyn" diyorsan değilsin. :)

• dalgamı geciyn

• profil resmindeki adam çok yakışıklı

• evet fotom görünmüyor mu

• gizli olarak soruyu sorduğunun farkında mısınn sen?

• hangi adam

• aynaya bakarak..

• valan vilan :D

• hala anlayamadıysan yakısıklı değilsindir.

• resmini koy ben sana söylerim

• aynaya çıplak bak seksisen tammdır.:DD

yaniiiii

• Göreceli bir kavramdır. Her insan kendini az da olsa beğenir zaten..

• ne kadar özgüven eksikliğini belli eden bir soru sormuşsun..kendini nasıl buluyorsan öylesindir

• Yardım isteyen bir kişiye yardım etmek konusunda, o her ne kadar senin göreceli kavramlarınla yeterlilik düzeyi konusunda sana uygun olmasada, yardımlaşmama örneklerinden biri olarak yazdığın yardımcı olmayan cevap için, soru soran kişi adına teşekkür ederim sana.

Umarım empatiden haberi olan bir birey olarak var olursun aramızda.

• ben doğruyum...

• bilmiyorum belkide sen doğrusundur

• Öncekileri Göster
  • :D Ayna var mı hacı

• Gerçekten anlamıyormusun ? şaka yapıorum de :D:D

• aynanın karşısına geç kendine bakarken eriyorsan tamamdır

• Senden hoşlanan kızların saysının çokluğuna göre değil aynaya baktığında kendini nasıl buldunğunla alakalıdır bu.

• aynaya bak...

• ya sac yoksaaa

• aynaya bakmakla olmuyor iste mesela birinin bir saç modeline alısırsın sonra gider adam kestirir birde sakal bırakır alısamazsınya iste kendi kendime nasıl anlayım :P

• senden hoşlanan kız sayısı senin yakışıklı olduğunu göstermez.yüzün kimine itici gelirken diğerine çekici gelebilir,bu sadece çekimdir.şimdi herkez kıvanç tatlıtuğun peşinde koştururken,ben karşılaşsam çok itici gelir bana tipim değil çünkü aynı zamanda ukalalığıyla uğraşmak lazım hiiiç gelemem

• gizli kullanıcı halinle yardımcı olamayız ki:)

• fotoğrafın olsaydı o zaman söylerdik ama güzellik gerçekten göreceli birşey mesela ben kıwanç tatlıtuğuyu çok beğeniyorum ama arkadaşım beğenmiyor sarışın hiç güzel değil diyor bu yüzden karar weremezsin ..

• süper görünüyorsun yandan çekinmişsin arka fon lacivert yüzünde parlamakta gözün kaşın bembeyaz acayip birşeysin ilk defa görüyorum böylesini:))

• biliyodum böyle olduğumu sağol ;)

• Yakışıklılık, neye göre, kime göre değişir..

Evet bir kadında dış görünüşe bakılır ilk etapta ama erkekde ondan önce gelen şeyler vardır. Hayata bakışı, zekası, vs. vs. Ben böyle düşünüyorum benim gibi düşünen çok kişi var dış görünüşün pekte önemi yok erkekte... Böyle bir soru sorma gereği duyan bir erkektetede bazı eksiklikler görüyorum ben, öz güven gibi..

• gizli olarak değilde sorunu açık sor.. yada bi profil fotonu koy. bir bakışta ben anlarım. :)

• sen fotonu koy biz söyleriz sana :D

• Sanki ülkemiz yakışıklılar cenneti:Dtipsizlerinde sevgilisi olur

• caps ver panpa. :D yani görmeden nasıl yorum yapalım? kendini beğeniyosan öylesindir zaten büyük ihtimal.

• Kişiliğin sağlamsa en manken kızları bile ayarlarsın

• Yumurtayı çiğ yiyebiliyosan yakışıklısın :) bakıp görmek de mesele, güzelim diyorsam güzelim :) ki güzelim- yakışıklıyım ben diyorsan yakışıklısın :)

• -ki güzelim demiş ya :D

• Kıvanç ı kim kaybetmişte biz bulalım. Yakışıklı takıntım yok tipsiz severim

• ozaman bi fotonu koy siye zahmet görek karar verek:)) zuhaha

• gizliyken çok yakışıklısın.

• Yakışıklı olmak çokta önemli değil sadece ilk edapta ilgi çekebilir... Ama sonra iç güzellik devreye girer .. İnsanlar kitap gibidir içeriği boşsa hiçbişey ifade etmez

• Güzel yorum .

• önemli olan iç güzellik

• Yakışıklı olup olmamak işte bütün mesele bu'' değil kendini yakışıklı hissedip hissetmemek işte bütün mesele buu:))

Kızların hoşlanma durumlarından anlaşılmaz.karakterinde bir yerler de hanım kızlarımızı sana çekmiş olabilir ki bu daha güzel birşey bence.

Herneyse soruna gelelim aynaya baktığında hoş adamım diye düşünüyorsan sen yyakışıklısındır başkalarının nasıl düşündüğünü önemseme:) gelecek olan tipine gelmesin zaten. Önemli olan kendi düşüncelerin olsuuun.

• hayır bence kesinlikle hoşlanan kız sayısıyla doğru orantılı değil. çünkü kızlar sadece çok çok yakışıklı diye birinden hoşlanmaz en azından ben hoşlanmam . istiyosa dünya yakışıklısı olsun ne biliyim bi konuşma ya da bi bakış felan herşeyi bitirebilir.

• Görecelidir bu kavram anlayınız artık

• birşey derdim de neyse

• hoslanıyormu nasıl anlarım demiyorum ya :P neyse sen bosver

• bakışından

• Öncekileri Göster
  • ben kıvanç tatlıtuğ u beğenmiyorum acaba bnde bi sorun mu var heheehe

• yok sen erkekten anlıyorsun :P

• kendinizi yakışıklı görüyorsanız bu yeter başkasının fikri boştur

• Koy profiline bir resim söyleyelim.

• Yakışıklı olup olmadığını sadece kızları ilgisi ile anlayamazsın.Etrafında objektif insanların söyledikleri daha önemli.

• senden duymak istiorum

• Aç bir soru siteye söylesin herkes.

• ben yakışıklımıyım mesela?

Erkekler Ne Diyor 64

• 9gün

bir fotonu atsaydın hersey çok daha kolay olablirmydi acaba

• 9gün

Yaş otuzu gecmiş bu saatten sonra anlasan nolcak anlamasan..
    Sorunda feci komik gulmekten yarildim kardeşim benim

• sizce profilimde var

• resim vereydin eyiydi. :)

• Ruhunu tanirsan Kisiligini ozaman Cözersin Soruyu.

• Sevgili kardeşim,
    Henüz kendinden emin olamayacağın bir yaştasın, ancak şunu da bil ki, çevrende senin iki hatta üç katın yaşa sahip olanlarında büyük çoğunluğu kendinden tam emin değildir.
    Tam emin oldukları dönemde öyle bişi yaşarlar ki bu güvenleri sarsılır yeniden.

Birincisi yakışıklılık bir zevk seçim kriteridir ve kişisel zevklerle bağdaşır.
    Hiç kimse herkesin yakışıklı dediğini tüm dünya kabul eder şeklinde bir sözü bugüne dek iddia ile söyleyememiştir. Bunun en büyük örneği yakışıklılık yarışmalarında dünya birinci seçilen kişilerin iç dünyalarında "aslında benim kadar iyileri hatta benden daha yakışıklı gördüğüm şu kişi var" itiraflarını kendilerine bile korkacak derecede yapamamış olmalarıdır.
    İnsan ve Psikoloji.

Sen her daim, sana sinyal yollayan kişiler ile ilgilenirsen inan bana en yakışıklı sensindir.
    Bunu sakın unutma.

• yardımlarınız için çok teşekkür ederim saolun

• bu niye cevapsız gözüküüyo la

• söyleriz

• İnsanlara sor. Fakat samimi olmasını iste ve tanımadığınız kişilere sormanız daha iyi olur. Yakınlarınıza sorarsanız onlar zaten güzel baktığı için güzel görür. Gidip bir teyzenize, kuzeninize, anne-babanıza sorarsanız tabii ki tipsiz olsanız da "yok yavrum yakışıklı değilsin, tipsizsin" demezler. Bunun yanısıra el-alem de nasılsa tanımadığım biri ve kötü dersem ayıp olur diyip olmayan bir şeyi veya yakışıklıysanız yakışıklı olduğunuzu söyler .. Samimi bulduğunuz insanlarla açık açık konuşun derim .. Ve resminizi koyup başka bir soru sorup orda cevaplanmasını isteyebilirsiniz ..

• aynaya bak

• demekki senin gözlerin görmüyorki yakışıklı olup olmadığını anlamıyorsun resmine koyarsan ben sana söylerim...

• Görecelidir kardeşim . kimi beğenir kimi beğenmez takılma sen bunlara

• Sen anlayamazsın :D

• bak sana garanti bir şey söyliyim Kamera ile kendini çek mümkünde pixel i yüksek olsun en kötü 5 olsun kendi resmini çek yandan önden boydan eger ilk çektiklerin güzel çıktıysa giderin var yoksa yakışıklı değilsindir. bu dedıgım her zaman işe yarar güvene bilirsin bana. millete sorarak bise cıkaramassın. zevkler farklıdır. sen kendın yakısıklıyım dıyosan ozmn olay bıtmıstır.. olmadı 70 cl rakı seni güzelleştirir :D

• kızlara sorarak.

• Ne aynaymış arkadaş.

• Ben istihareye yatmıştım.

• Aynaya bahk o sana söyler :D

• cevapsız kalmasın diye cevap vereyim sen anlayamazsın başkalrı söyler genelde

• Aynanın karşısına geçip sorarak.. :D

• hatun kesimi iyi anlatıyor bunu

• Hem soruyon hem foton yok be kardeşim

• aynaya bakarak

• bu devirde paran olmadıktan sonra yakısıklı olsan ne olacak :)

• soruyu soralı üç gün olmuş zırnık cevap almamışsın bu açıklıyor herşeyi :D

• Aga aynı durum bendede var bır kac kız arkadasona sor ben nasıl bırıyım dıye onlar soyler zaten ben oyle yapıyorum

• Rıca ederım :)

• tamam iyi fikir çok teşekkür ederim saoll

• herkesin bi alıcısı vardır takılma böyle şeylere .. kendin ol yeter .. aynaya baktığında kendini beğenıyorsan sorun yok demektır

• güzel ve bakımlı bi kıza sor o sana söyler yakışıklımısın değilmisin::?

• iyi fikir aslında kızların dikkatini çekiyorum ama emin olmak istedim

• Başka şeylere yönel. Yeni bir hobi bul. Kitap oku mesela. Yada film izle vs.. :)

• fotoğraftaki sensen eğer yakışıklı değilsin pampa

• kardeş alişim adlı lavuğu diyosen ben değilim soruya ortak çıktı lavuk

• Sıkma canını, her malın bi müşterisi vardır :)

• foto koy

• Ayna tarafına uğra accık :D

• birader bir kaç tane resim çekil bir kaçında poz ver bir kaçında verme eğer iyi çıkarsan iyisindir kötü çıkarsan idare edersin..

• Yakışıklı olmak kime göre neye göre sana güzel gelen bana çirkin bana güzel gelen sana cirkin gelebilir. Göreceli yani.

• valan vilan ne demek ola ki?

• Vallahi doğru dedin bende anlamadım anlamını iyimi kötümü

• Bak güzel abim Ev dekorasyon ürünleri satan biryere git de ki oraya sizde ayna varmı de ama yanlış söyleme sakın Sonra var derse bir tane alabilirmiyim de önce al ve parasını öde sonra evine götür koy düz bir şekilde ve karşısına geçip bak bu kadar

• aynaya bak :) özgüven ile alakalı bence.

• ben yakışıklısın çirkinsin diyememde bence umutsuz vakasın

• insanlarla çok çabuk samimi olabiliyorsan onlara şakaya getirp sizce ben yakışılımıyıum bak ciddi yim hııı gibisinden sorabilirsin.resimdeki sensen eğer 10 üzerinden 3 üzülme bende 3 ü geçemem

• eyvallah kardeşim

• Ali ismini aliş yapmışsan sadece gay olduğunu düşünürüm.

• link akılma geldi...

• aaa onun çoq kolay yolu var. baq şimdi bir kurbaga bul,kurbagayı dudaklarından öp,eger kurbaga bi prenses kıza dönüşürse yakışıklısın demektir,yok eger yine kurbaga olarak kalırsa o zaman üzgünüm dostum bogaziçi köprisini tavsiye ederim :D

• olur öp,benim kurbaga senin için hazır )

• kurbağa yerine seni öpüyüm istersen

• Yakışıklısın ama anlayamıyorsun, hmmmm.

• Büyük şair Can Yücel'in dediği gibi ''Ne renk olursa kaşın gözün, karşındakinin gördüğüdür rengin'' Bizi güzel yada yakışıklı kılan şey,bize bakan gözlerdir...

• vayyyyy deli kadirrr seniii :) bak bak haşin haşin bakmak iyidir :)

• yani

• resim koyda fikrimizi sunalım bari

• çirkin ördek hikayeleri derdin devası :)

• İdrar testi yaptır.

• idrarımı senin üstüne yapayım sen karar ver

• Yakışıklı olduğunu anlamana gerek yok yaşa gitsin işte.

• Resim koy söleyelim ne oldugunu

• tamam yarın veya da cumartesş koyarım ancak

• hiç acımaz söyler..:D

• dışarıya çıktığında bayanların dikkatini çektiğini düşünüyorsan yakışıklısındır :) mesela bayanlar otobüsde yolda hiç bakmazlar bana :D demekki neymiş ben çok yakışıklıymışım :)

• içinde ne kadar hissediorsan o kadar yakışıklısındır

• aynaya bak :s

• aynaya baktğın zaman anlaman gerekir

• Yakışıklılık karşıdaki kadının senden ne kadar elektrik aldığına bağlıdır. Düzgün ve karakterli bir erkeksen,iyi ve temiz giyiniyorsan ve konuşmana da dikkat ediyorsan o zaman kadınlar senden hoşlanırlar. Ama sen bu özellikleri kızları kandırmak için değil, kendi özelliğin olduğu için sağlamışsan sorun yok. Kadınlar akıllıdır, yalancıları kolay çözerler.

• gizliyken çok yakışıklısın kardeşim ve bu durumu, bu çizgini hiç bozma böylede kal lütfen.

• :)

• Yakışıklılık maheret değil..

Özgüvende bütün mesele...

Kendini rahat ifade edebiliyorsan, Jest ve mimiklerini yerinde kullanabiliyorsan azcık semaptiksen Kalp kazanma zor olmaz...

• Yakışıklılık genel olarak sana bakan gözlerin dönüp bir daha bakmasıdır.Yakışıklıysanda kız arkadaş bulma konusunda senin fazla çaba göstermene gerek kalmaz kendiliğinden olur.

• Kızlarımız olayı özetlemiş .

• diyelim ki itici.nasıl bir tedbir alcaksın onu merak ettim

• sadece merak

• Şu gizli seçeneği ile hayatta anlayamazsın mesela. Bir resmini koy güncelleme olarak, site kadınları yorum yaparlar hemen..

• çekinmesem zaten öyle yapardım. yaparsam büyük ihtimalle yabancı bir sitede sorarım :P kimsenin tanyamayacağı bir yerde.

• güzel teknik. ben de merak ediyorm :D

Yükleniyor...